LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus miesto taurė  (2017-12-15/12-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   13 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai   2001 - 2003 m. g.   30 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998-2000 m.g.   9 
  4    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   13 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   17 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai   2001-2003 m.g.   32 
  7    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998-2000 m.g.   15 
  8    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   11 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   11 
  10    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai   2001-2003 m.g.   18 
  11    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998-2000 m.g.   15 
  12    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   5 
  13    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   12 
  14    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai   2001-2003 m.g.   20 
  15    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998-2000 m.g.   6 
  16    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   10 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 4   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 5   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 7   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 8   Ažnaitė Amelija (2005)      Alytaus SRC 
 9   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 10   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 11   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 12   Bandzevičius Matas (2004)      Gaja SM 
 13   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 14   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 15   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 16   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 17   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 18   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 21   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 22   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 23   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 24   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 25   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 26   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 27   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 28   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 29   Būtėnas Titas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 30   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 31   Chojnowski Gabriel (2003)      POL   
 32   Chojnowski Michal (2003)      POL   
 33   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 34   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 35   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus SRC 
 36   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 37   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 38   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 39   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 40   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 41   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 42   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 43   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 44   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 45   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 46   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 47   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 48   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 49   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio KKSC 
 50   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 51   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 52   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 53   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 54   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 55   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 56   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškio KKSC 
 57   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 58   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 59   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus m. SC 
 60   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 61   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 62   Griškėnas Ignas (2003)      Biržų KKSC 
 63   Iljietytė Miglė (2004)      Alytaus SRC 
 64   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 65   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 66   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 67   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 68   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 69   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 70   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 71   Janušytė Julija (2000)      Raseinių KKSC 
 72   Januška Edvinas (1986)       
 73   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 74   Jurczak Emilia (2002)      POL   
 75   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 76   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 77   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 78   Kaczmarek Ignacy (2001)      POL   
 79   Kairys Arnoldas (2002)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 80   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 81   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 82   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 83   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 84   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 85   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 86   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 87   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 88   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 89   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 90   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 91   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 92   Kosas Kristupas (2008)      Alytaus SRC 
 93   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 94   Kriaučiūnaitė Austėja (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 95   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 96   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 97   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 98   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 99   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 100   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 101   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 102   Lapinska Zuzanna (2002)      POL   
 103   Latauskas Ugnius (2005)      Alytaus SRC 
 104   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 105   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 106   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 107   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 108   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 109   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 110   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 111   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 112   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 113   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 114   Mankus Martynas (2003)      Alytaus SRC 
 115   Mansevičiūtė Gabrielė (2003)      Alytaus SRC 
 116   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 117   Markovičius Rokas (1997)      Alytaus SRC 
 118   Masionytė Daniela (2006)      Alytaus SRC 
 119   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 120   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 121   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 122   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 123   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SM Dubysa 
 124   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 125   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 126   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus m. SC 
 127   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 128   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 129   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 130   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus m. SC 
 131   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 132   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 133   Nikalajuk Arkadiusz (2003)      POL   
 134   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 135   Nosorowska Natalia (2002)      POL   
 136   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 137   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 138   Palšis Justas (2004)      Alytaus SRC 
 139   Pašinskas Domas (2002)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 140   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 141   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 142   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 143   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 144   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 145   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 146   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 147   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 148   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 149   Pivoriūnas Ignas (2001)      Gaja SM 
 150   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 151   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 152   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus m. SC 
 153   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 154   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 155   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 156   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 157   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 158   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 159   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 160   Pugacewicz Mateusz (2001)      POL   
 161   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 162   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 163   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 164   Račiūtė Raminta (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 165   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 166   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 167   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 168   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 169   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus m. SC 
 170   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 171   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 172   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 173   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 174   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 175   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 176   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 177   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 178   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 179   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 180   Rudzinski Kacper (2001)      POL   
 181   Sadowski Pawel (2001)      POL   
 182   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 183   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 184   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 185   Sienkiewicz Magdalena (1999)      POL   
 186   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 187   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 188   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 189   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 190   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 191   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 192   Stankiewicz Jakub (2003)      POL   
 193   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 194   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškio KKSC 
 195   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 196   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 197   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 198   Szwed Julia (2003)      POL   
 199   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 200   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 201   Šumskis Aidas (2006)      Gaja SM 
 202   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 203   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 204   Tarachanowicz Sebastian (2003)      POL   
 205   Torgonska Emilia (2002)      POL   
 206   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 207   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 208   Turskas Audrius (1985)      Vilniaus m. SC 
 209   Ulinskaitė Vika (2005)      Gaja SM 
 210   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 211   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 212   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 213   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 214   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 215   Vaicekauskas Tautvydas (2007)      Gaja SM 
 216   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 217   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus m. SC 
 218   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 219   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 220   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 221   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 222   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 223   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 224   Voras Saulius (2001)      Biržų KKSC 
 225   Wolosowicz Maja (2003)      POL   
 226   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 227   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 228   Zinczuk Sabastian (2001)      POL   
 229   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus SRC 
 230   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 231   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 232   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 233   Žilinskas Titas (2005)      Gaja SM 
 234   Žukovas Rytis (2004)      Kauno r. SM 
 235   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt