LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus miesto taurė  (2017-12-15/12-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint - Jaunučiai

2001-2003 m.g.

Rungties rezultatai      

LŠSS rekordas 627.5 GIRULIS Karolis (1986)[Alytaus SRC] 2014-06-01 Baltijos Taurės Varžybos (Baltic Cup 2014) 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Klubas/Šalis   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 3   OSENCOVAS Mykolas (2002)   Vilniaus SC      95.9  98.2  100.0  101.2      395.3   13x   1 
 17   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003)   Gaja SM      99.5  97.6  95.6  100.9      393.6   11x   2 
 28   ZINCZUK Sabastian (2001)   POL        96.4  96.3  97.3  100.5      390.5   14x   3 
 21   PRUNSKUS Evaldas (2002)   Biržų KKSC      99.1  92.8  96.4  94.3      382.6   16x   4 
 31   CHOJNOWSKI Michal (2003)   POL        93.9  94.9  96.9  96.9      382.6   6x   5 
 12   ADŽGAUSKAS Edas (2002)   Alytaus SRC      100.7  95.4  87.4  96.7      380.2   9x   6 
 6   DOVYDĖNAS Rokas (2003)   Rokiškio KKSC      89.9  98.7  95.5  91.3      375.4   8x   7 
 5   RAMEIKA Auridas (2002)   Kauno r. SM      97.1  95.2  90.7  92.4      375.4   4x   8 
 20   VALIULIS Ignas (1999)   Rokiškio KKSC      98.9  92.4  93.4  90.2      374.9   6x   9 
 2   VIPLENTAS Paulius (2003)   Biržų KKSC      94.2  89.7  95.0  94.8      373.7   6x   10 
 8   KUBLICKAS Dominykas (2003)   Rokiškio KKSC      94.6  92.4  88.6  96.1      371.7   7x   11 
 11   ZELIANIUS Rokas (2001)   Alytaus SRC      92.5  87.7  92.7  96.2      369.1   6x   12 
 19   ČERNIUS Domantas (2003)   Rokiškio KKSC      92.7  88.9  95.6  89.7      366.9   5x   13 
 26   BUKLERIS Nojus (2001)   Alytaus SRC      92.3  92.0  89.6  91.0      364.9   9x   14 
 13   BAJORAS Kasparas (2003)   Biržų KKSC      84.4  87.5  97.8  90.2      359.9   7x   15 
 22   ČIUŽAS Lukas (2002)   Gaja SM      93.1  91.3  90.7  84.7      359.8   6x   16 
 18   DUSEVIČIUS Aurimas (2003)   Alytaus SRC      91.4  87.5  85.2  93.3      357.4   0x   17 
 25   ALBAVIČIUS Ignas (2001)   Alytaus SRC      86.1  89.0  91.4  89.3      355.8   0x   18 
 14   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002)   Alytaus SRC      89.6  88.5  84.6  85.2      347.9   3x   19 
 9   KALESNINKAS Airidas (2002)   Gaja SM      85.2  91.0  85.5  84.8      346.5   2x   20 
 7   PLEKAVIČIUS Orestas (2003)   SM Dubysa      86.7  84.7  84.7  85.5      341.6   1x   21 
 16   BŪTĖNAS Titas (2003)   Alytaus SRC      83.9  81.9  79.8  82.1      327.7   6x   22 
 23   DILBA Rytis (2002)   Rokiškio KKSC      73.6  83.8  83.5  70.9      311.8   1x   23 
 29   KERULIS Ugnius (2002)   Kauno r. SM      78.4  72.6  77.6  82.6      311.2   0x   24 
 10   KOŠČEJEVAS Ramūnas (2002)   Alytaus SRC      73.3  64.5  79.5  77.7      295.0   1x   25 
 32   MANKUS Martynas (2003)   Alytaus SRC      72.2  64.2  74.0  60.8      271.2   b/k   26 
 1   PAŠINSKAS Domas (2002)   Trakų KKSC                        DNS 
 4   REMENČIUS Deimantas (2003)   Gaja SM                        DNS 
 15   MICĖ Jonas (2003)   Kauno SŠK                        DNS 
 24   KAIRYS Arnoldas (2002)   Trakų KKSC                        DNS 
 27   VORAS Saulius (2001)   Biržų KKSC                        DNS 
 30   GRIŠKĖNAS Ignas (2003)   Biržų KKSC                        DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt