LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių žaidynės  (2018-05-19/05-19)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1165 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[Vilniaus SC] 2003-06-28 Lietuvos čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 32   KALESNINKAS Airidas (2002)   Kauno I   Klūpint   90        90           
      Gulint   94        94           
      Stovint               184      1 
 12   OSENCOVAS Mykolas (2002)   Vilniaus I   Klūpint   87        87           
      Gulint   94        94           
      Stovint               181      2 
 17   DEINAROVIČ Daniel (2002)   Vilniaus I   Klūpint   90        90           
      Gulint   87        87           
      Stovint               177      3 
 27   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003)   Kauno II   Klūpint   82        82           
      Gulint   94        94           
      Stovint               176      4 
 20   KUBLICKAS Dominykas (2003)   Rokiškio    Klūpint   83        83           
      Gulint   93        93           
      Stovint               176      5 
 8   PRUNSKUS Evaldas (2002)   Biržų   Klūpint   83        83           
      Gulint   92        92           
      Stovint               175      6 
 24   VIPLENTAS Paulius (2003)   Biržų   Klūpint   82        82           
      Gulint   92        92           
      Stovint               174      7 
 36   ČIUŽAS Lukas (2002)   Kauno I   Klūpint   78        78           
      Gulint   94        94           
      Stovint               172      8 
 2   NARKEVIČIUS Faustas (2002)   Vilniaus I   Klūpint   81        81           
      Gulint   90        90           
      Stovint               171      9 
 33   PLEKAVIČIUS Orestas (2003)   Šiaulių    Klūpint   82        82           
      Gulint   89        89           
      Stovint               171      10 
 22   DUSEVIČIUS Aurimas (2003)   Alytaus    Klūpint   84        84           
      Gulint   87        87           
      Stovint               171      11 
 28   DOVYDĖNAS Rokas (2003)   Rokiškio    Klūpint   77        77           
      Gulint   92        92           
      Stovint               169      12 
 5   STANKEVIČIUS Danielius (2004)   Vilniaus I   Klūpint   82        82           
      Gulint   87        87           
      Stovint               169      13 
 10   ADŽGAUSKAS Edas (2002)   Alytaus    Klūpint   81        81           
      Gulint   87        87           
      Stovint               168      14 
 15   ČERNIUS Domantas (2003)   Rokiškio    Klūpint   85        85           
      Gulint   83        83           
      Stovint               168      15 
 3   MORKŪNAS Džiugas (2005)   Kauno II   Klūpint   76        76           
      Gulint   91        91           
      Stovint               167      16 
 35   LIEŠČINSKAS Gustas (2007)   Kauno I   Klūpint   78        78           
      Gulint   89        89           
      Stovint               167   x5   17 
 4   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002)   Alytaus    Klūpint   78        78           
      Gulint   89        89           
      Stovint               167   x4   18 
 34   MICĖ Jonas (2003)   Kauno II   Klūpint   80        80           
      Gulint   87        87           
      Stovint               167      19 
 6   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004)   Rokiškio    Klūpint   82        82           
      Gulint   85        85           
      Stovint               167   x3   20 
 7   BARČENKOV Andrej (2003)   Vilniaus I   Klūpint   82        82           
      Gulint   85        85           
      Stovint               167   x0   21 
 9   REMENČIUS Deimantas (2003)   Kauno I   Klūpint   76        76           
      Gulint   89        89           
      Stovint               165      22 
 14   DILBA Rytis (2002)   Rokiškio    Klūpint   80        80           
      Gulint   82        82           
      Stovint               162      23 
 19   GRIŠKĖNAS Ignas (2003)   Biržų   Klūpint   68        68           
      Gulint   86        86           
      Stovint               154      24 
 18   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004)   Biržų   Klūpint   72        72           
      Gulint   82        82           
      Stovint               154      25 
 31   PUKNYS Domantas (2005)   Rokiškio    Klūpint   64        64           
      Gulint   86        86           
      Stovint               150      26 
 13   MURALIS Pijus (2004)   Rokiškio    Klūpint   71        71           
      Gulint   74        74           
      Stovint               145      27 
 21   VALIULIS Edvinas (2005)   Rokiškio    Klūpint   51        51           
      Gulint   82        82           
      Stovint               133      28 
 1   KEMEŽYS Natas (2006)   Vilniaus II   Klūpint   53        53           
      Gulint   66        66           
      Stovint               119      29 
 26   KERŠYS Tomas (2006)   Vilniaus II   Klūpint   61        61           
      Gulint   55        55           
      Stovint               116      30 
 23   BUTKEVIČ Patryk (2004)   Vilniaus II   Klūpint   49        49           
      Gulint   64        64           
      Stovint               113      31 
 30   NIKITINAS Valdemaras (2004)   Vilniaus II   Klūpint   59        59           
      Gulint   53        53           
      Stovint               112      32 
 11   DOBROVOLSKAS Andrius (2005)   Vilniaus II   Klūpint   45        45           
      Gulint   58        58           
      Stovint               103      33 
 16   LEGATAS Dovydas (2005)   Vilniaus I   Klūpint   36        36           
      Gulint   67        67           
      Stovint               103      34 
 25   GURLIAUSKAS Augustas (2006)   Šiaulių    Klūpint   20        20           
      Gulint   76        76           
      Stovint               96      35 
 29   KOŠČEJEVAS Ramūnas (2002)   Alytaus    Klūpint                     DNS 
      Gulint                     DNS 
      Stovint                     DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt