LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių žaidynės  (2018-05-19/05-19)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1165 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[Vilniaus SC] 2003-06-28 Lietuvos čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 32   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kauno I   Klūpint  90  90           
      Gulint  94  94           
      Stovint       184      1 
 12   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilniaus I   Klūpint  87  87           
      Gulint  94  94           
      Stovint       181      2 
 17   DEINAROVIČ Daniel (2002) 
 Vilniaus I   Klūpint  90  90           
      Gulint  87  87           
      Stovint       177      3 
 27   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 Kauno II   Klūpint  82  82           
      Gulint  94  94           
      Stovint       176      4 
 20   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 Rokiškio    Klūpint  83  83           
      Gulint  93  93           
      Stovint       176      5 
 8   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržų   Klūpint  83  83           
      Gulint  92  92           
      Stovint       175      6 
 24   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržų   Klūpint  82  82           
      Gulint  92  92           
      Stovint       174      7 
 36   ČIUŽAS Lukas (2002) 
 Kauno I   Klūpint  78  78           
      Gulint  94  94           
      Stovint       172      8 
 2   NARKEVIČIUS Faustas (2002) 
 Vilniaus I   Klūpint  81  81           
      Gulint  90  90           
      Stovint       171      9 
 33   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiaulių    Klūpint  82  82           
      Gulint  89  89           
      Stovint       171      10 
 22   DUSEVIČIUS Aurimas (2003) 
 Alytaus    Klūpint  84  84           
      Gulint  87  87           
      Stovint       171      11 
 28   DOVYDĖNAS Rokas (2003) 
 Rokiškio    Klūpint  77  77           
      Gulint  92  92           
      Stovint       169      12 
 5   STANKEVIČIUS Danielius (2004) 
 Vilniaus I   Klūpint  82  82           
      Gulint  87  87           
      Stovint       169      13 
 10   ADŽGAUSKAS Edas (2002) 
 Alytaus    Klūpint  81  81           
      Gulint  87  87           
      Stovint       168      14 
 15   ČERNIUS Domantas (2003) 
 Rokiškio    Klūpint  85  85           
      Gulint  83  83           
      Stovint       168      15 
 3   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 Kauno II   Klūpint  76  76           
      Gulint  91  91           
      Stovint       167      16 
 35   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kauno I   Klūpint  78  78           
      Gulint  89  89           
      Stovint       167   x5   17 
 4   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002) 
 Alytaus    Klūpint  78  78           
      Gulint  89  89           
      Stovint       167   x4   18 
 34   MICĖ Jonas (2003) 
 Kauno II   Klūpint  80  80           
      Gulint  87  87           
      Stovint       167      19 
 6   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 Rokiškio    Klūpint  82  82           
      Gulint  85  85           
      Stovint       167   x3   20 
 7   BARČENKOV Andrej (2003) 
 Vilniaus I   Klūpint  82  82           
      Gulint  85  85           
      Stovint       167   x0   21 
 9   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kauno I   Klūpint  76  76           
      Gulint  89  89           
      Stovint       165      22 
 14   DILBA Rytis (2002) 
 Rokiškio    Klūpint  80  80           
      Gulint  82  82           
      Stovint       162      23 
 19   GRIŠKĖNAS Ignas (2003) 
 Biržų   Klūpint  68  68           
      Gulint  86  86           
      Stovint       154      24 
 18   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 Biržų   Klūpint  72  72           
      Gulint  82  82           
      Stovint       154      25 
 31   PUKNYS Domantas (2005) 
 Rokiškio    Klūpint  64  64           
      Gulint  86  86           
      Stovint       150      26 
 13   MURALIS Pijus (2004) 
 Rokiškio    Klūpint  71  71           
      Gulint  74  74           
      Stovint       145      27 
 21   VALIULIS Edvinas (2005) 
 Rokiškio    Klūpint  51  51           
      Gulint  82  82           
      Stovint       133      28 
 1   KEMEŽYS Natas (2006) 
 Vilniaus II   Klūpint  53  53           
      Gulint  66  66           
      Stovint       119      29 
 26   KERŠYS Tomas (2006) 
 Vilniaus II   Klūpint  61  61           
      Gulint  55  55           
      Stovint       116      30 
 23   BUTKEVIČ Patryk (2004) 
 Vilniaus II   Klūpint  49  49           
      Gulint  64  64           
      Stovint       113      31 
 30   NIKITINAS Valdemaras (2004) 
 Vilniaus II   Klūpint  59  59           
      Gulint  53  53           
      Stovint       112      32 
 11   DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 
 Vilniaus II   Klūpint  45  45           
      Gulint  58  58           
      Stovint       103      33 
 16   LEGATAS Dovydas (2005) 
 Vilniaus I   Klūpint  36  36           
      Gulint  67  67           
      Stovint       103      34 
 25   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Šiaulių    Klūpint  20  20           
      Gulint  76  76           
      Stovint       96      35 
 29   KOŠČEJEVAS Ramūnas (2002) 
 Alytaus    Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt