LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių žaidynės  (2018-05-19/05-19)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   apvalus   26 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   pasirodantis   26 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      36 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      36 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   apvalus   16 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   pasirodantis   16 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      17 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      17 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytaus komanda   2 (5)   2 (5)   5 (4)   7 (4)   2 (3)   2 (3)   8 (1)   8 (1) 
 Biržų komanda   4 (4)   4 (4)   4 (4)   4 (4)   3 (3)   3 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Elektrėnų komanda   6 (2)   7 (2)                   
 Kauno I komanda   1 (7)   1 (7)   3 (4)   3 (4)   5 (1)   5 (1)   4 (2)   4 (2) 
 Kauno IIkomanda   5 (3)   5 (3)   7 (3)   6 (3)   1 (6)   1 (6)   6 (2)   6 (2) 
 Kauno rajono komanda                     7 (1)   7 (1) 
 Rokiškio komanda         1 (8)   1 (8)         3 (3)   3 (3) 
 Šiaulių komanda         8 (2)   8 (2)         5 (2)   5 (2) 
 Vilniaus I komanda   3 (4)   3 (4)   2 (6)   2 (6)   6 (1)   6 (1)   2 (3)   2 (3) 
 Vilniaus II komanda   7 (1)   6 (1)   6 (5)   5 (5)   4 (2)   4 (2)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus  
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus  
 3   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis   Biržų 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų 
 5   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 6   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus  
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 8   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kauno I 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 10   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus  
 11   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų 
 12   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus  
 13   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kauno I 
 14   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus II 
 15   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilniaus II 
 16   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio  
 17   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų 
 18   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kauno I 
 19   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kauno II 
 20   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 21   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškio  
 22   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 23   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio  
 24   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus  
 25   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus  
 26   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio  
 27   Gaigalas Domantas (2006)      Kauno II 
 28   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų 
 29   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kauno I 
 30   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kauno I 
 31   Gedvilas Pijus (2005)      Biržų 
 32   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kauno I 
 33   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškio  
 34   Grikis Evaldas (2004)      Biržų 
 35   Griškėnas Ignas (2003)      Biržų 
 36   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiaulių  
 37   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno rajonas 
 38   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio  
 39   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kauno I 
 40   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai 
 41   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kauno I 
 42   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus  
 43   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 44   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 45   Kemežys Natas (2006)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 46   Keršys Tomas (2006)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 47   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kauno II 
 48   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus  
 49   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus  
 50   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė   Kauno II 
 51   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus  
 52   Krutova Julija (2003)      Vilniaus I 
 53   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio  
 54   Kunickaitė Heidė (2006)      Kauno II 
 55   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų 
 56   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 57   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno I 
 58   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 59   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kauno II 
 60   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kauno I 
 61   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Kauno II 
 62   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus II 
 63   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kauno I 
 64   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno II 
 65   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiaulių  
 66   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 67   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kauno II 
 68   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio  
 69   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 70   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilniaus II 
 71   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 72   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 73   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiaulių  
 74   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus  
 75   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus II 
 76   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kauno II 
 77   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų 
 78   Puknys Domantas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio  
 79   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kauno I 
 80   Remenčius Deimantas (2003)      Kauno I 
 81   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kauno II 
 82   Stankevičius Danielius (2004)      Vilniaus I 
 83   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškio  
 84   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų 
 85   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų 
 86   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiaulių  
 87   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai 
 88   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kauno II 
 89   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus  
 90   Valiulis Edvinas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio  
 91   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų 
 92   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kauno I 
 93   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų 
 94   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kauno II 
 95   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kauno II 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt