LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  (2020-02-15/02-16)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      45 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      31 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      32 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      39 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus raj.   11 (3)   12 (1)      11 (3) 
 Alytus I   2 (3)   1 (3)   3 (3)   1 (3) 
 Alytus II   5 (3)   5 (3)   10 (3)   8 (3) 
 Biržai   8 (3)   4 (3)   7 (3)   4 (3) 
 Kaunas I   1 (3)   3 (3)   2 (3)   3 (3) 
 Kaunas II   4 (3)   6 (3)   6 (3)   6 (3) 
 Kauno raj.   12 (3)   9 (1)       
 Klaipėda      11 (1)      10 (3) 
 Raseiniai   6 (3)      8 (3)    
 Rokiškis      7 (3)      7 (3) 
 Šiauliai   7 (3)      11 (1)    
 Trakai            9 (3) 
 Utena   10 (3)   8 (3)   5 (3)   13 (2) 
 Vilniaus raj.   13 (3)      9 (3)   12 (2) 
 Vilnius I   3 (3)   2 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Vilnius II   9 (3)   10 (1)   4 (3)   5 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 5   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseiniai 
 6   Bačkys Stanislovas (1969)      Šiauliai 
 7   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 8   Bartulevičiūtė Gabija (2003)      Alytus II 
 9   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus raj. 
 10   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 11   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 12   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytus I 
 13   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 14   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas II 
 15   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 16   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus raj. 
 17   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus raj. 
 18   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 19   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Šiauliai 
 20   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus raj. 
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 22   Burneika Gintautas (1971)      Utena 
 23   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 24   Čanov Aleksandr (1978)   M.Griška   Kauno raj. 
 25   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 26   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus raj. 
 27   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 28   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 29   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Kaunas I 
 30   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė    
 31   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 32   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 33   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytus II 
 34   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 35   Giedraitis Mykolas (2003)      Kaunas II 
 36   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 37   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 38   Grigas Ovidijus (1973)      Utena 
 39   Grigas Ovidijus (1973)      Utena 
 40   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius II 
 41   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytus II 
 42   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Šiauliai 
 43   Ivanauskas Andrius (1974)       
 44   Jackūnas Alanas (2005)      Klaipėda 
 45   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 46   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 47   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė    
 48   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 49   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 50   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 51   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas II 
 52   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytus I 
 53   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus I 
 54   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   Klaipėda 
 55   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas II 
 56   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 57   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus raj. 
 58   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 59   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Utena 
 60   Klimovas Viktoras (1991)      Utena 
 61   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Utena 
 62   Kraujalis Darius (1966)      Utena 
 63   Krikštolaitytė Aurelija (2005)       
 64   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakai 
 65   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus raj. 
 66   Krutova Julija (2003)      Vilnius II 
 67   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis 
 68   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 69   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 70   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 71   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai 
 72   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai 
 73   Liškauskienė Virginija (1968)      Utena 
 74   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 75   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 76   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 77   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai 
 78   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. 
 79   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 80   Micė Jonas (2003)   T.Klimova    
 81   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 82   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas II 
 83   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 84   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Kaunas I 
 85   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus raj. 
 86   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 87   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Utena 
 88   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 89   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 90   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 91   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 92   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 93   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 94   Petrauskas Majus (2006)      Kauno raj. 
 95   Petrauskienė Rima (1980)      Utena 
 96   Petrošiūtė Austėja (2003)      Klaipėda 
 97   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 98   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 99   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus raj. 
 100   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 101   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 102   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai 
 103   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas II 
 104   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus raj. 
 105   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 106   Rakauskas Tomas (1995)   L.Stankevičienė    
 107   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius II 
 108   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 109   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 110   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 111   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 112   Raškauskaitė Vakarė (2005)      Alytus II 
 113   Remenčius Deimantas (2003)       
 114   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 115   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus raj. 
 116   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Šiauliai 
 117   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 118   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 119   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 120   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus II 
 121   Sodaitytė Viltė (2006)      Kaunas II 
 122   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I 
 123   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 124   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai 
 125   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 126   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 127   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus II 
 128   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakai 
 129   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė    
 130   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 131   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas I 
 132   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė    
 133   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 134   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilnius I 
 135   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai 
 136   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė    
 137   Vedernikov Andrej (2003)      Vilniaus raj. 
 138   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai 
 139   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 140   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   Klaipėda 
 141   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytus I 
 142   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai 
 143   Zaliauskienė Lolita (1964)      Utena 
 144   Zelianius Rokas (2001)      Alytus II 
 145   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 146   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 147   Žilinskas Osvaldas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus raj. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt