LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo čempionatas  (2022-06-25/06-26)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Turnyro nuoroda  Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   6 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      10 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      21 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   21 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   17 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      18 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   20 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 2   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 4   Berestova Katerina (2009)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 5   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 6   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 7   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 8   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 9   Danytė Egidija (2007)      Rokiškio KKSC 
 10   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 11   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 12   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 13   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 14   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 15   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 16   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 17   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 18   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 19   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškio KKSC 
 20   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 21   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 22   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 23   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 24   Kulikauskaitė Elvina (2007)      Rokiškio KKSC 
 25   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 26   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 27   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 28   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 29   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 30   Lesinaitė Gerda (2008)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 31   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 32   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 33   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 34   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 36   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 37   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 38   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 39   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 40   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 41   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 42   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 43   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 44   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 45   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 46   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 47   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 48   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 49   Orzeshkovska Serafima (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 50   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 51   Petraitis Elvira (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 52   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 53   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 54   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 55   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 56   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 57   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 58   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 59   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 60   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 61   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 62   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 63   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 64   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 65   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 66   Tolvaišaitė Monika (2012)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 67   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 68   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 69   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 70   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 71   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 Finaliniai rezultatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt