LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurės varžybos  (2017-10-20/10-22)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 ir vyresni   12 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997-2000   13 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 ir jaunesni   36 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 ir vyresni   12 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997-2000   17 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 ir jaunesni   29 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 ir vyresni   9 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997-2000   19 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 ir jaunesni   22 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 r vyresni   8 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997-2000   12 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 ir jaunesni   25 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 5   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 6   Andrijauskas Justas (2006)      Gaja SM 
 7   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 9   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 10   Bagrov Michail (1965)      SK Tempas 
 11   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 12   Bandzevičius Matas (2004)      Gaja SM 
 13   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 14   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 15   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 16   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 17   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 18   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 21   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 22   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 23   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 24   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 25   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 26   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 27   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 28   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 29   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 30   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 31   Būtėnas Titas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 32   Butkevič Patryk (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 33   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 34   Čechanavičiūtė Monika (2003)      Gaja SM 
 35   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 36   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 37   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 38   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 39   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 40   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 41   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 42   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 43   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 44   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 45   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 46   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 47   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 48   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 49   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 50   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 51   Gangapševas Kristupas (2000)      Vilniaus SC 
 52   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 53   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 54   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 55   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Genčiauskaitė Gabija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 57   Genčiauskaitė Gailė (2001)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 58   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 59   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 60   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 61   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 62   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 63   Grikis Evaldas (2004)      Biržų SM 
 64   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 65   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 66   Janavičiūtė Jovilė (1986)      Vilniaus SC 
 67   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 68   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 69   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 70   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 71   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 72   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 73   Jasiulaitytė Samanta (2006)      Gaja SM 
 74   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 75   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 76   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 77   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 78   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 79   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 80   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 81   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 82   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 83   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 84   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 85   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 86   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 87   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 88   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 89   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 90   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 91   Kontratavičiūtė Karolina (2000)      Gaja SM 
 92   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 93   Krivida Vakaris (2005)      Gaja SM 
 94   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 95   Krutova Julija (2003)      Vilniaus SC 
 96   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 97   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 98   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 99   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 100   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 101   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 102   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 103   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 104   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 105   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 106   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 107   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 108   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 109   Mansevičiūtė Gabrielė (2003)      Alytaus SRC 
 110   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 111   Markovičius Rokas (1997)      Alytaus SRC 
 112   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 113   Mekionytė Justina (2003)      Gaja SM 
 114   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 115   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 116   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 117   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 118   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 119   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 120   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 121   Nainys Egidijus (1995)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 122   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 123   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 124   Nesterova Diana (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 125   Nikitinas Valdemaras (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 126   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 127   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 128   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 129   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 130   Palšis Justas (2004)      Alytaus SRC 
 131   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 132   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 133   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 134   Perminienė Irena (1958)      Raseinių ŠK 
 135   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 136   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 137   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 138   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 139   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 140   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 141   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 142   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 143   Pravilionis Karolis (2005)      Gaja SM 
 144   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 145   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 146   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 147   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 148   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 149   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 150   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 151   Račiūtė Raminta (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 152   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 153   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 154   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 155   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 156   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 157   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 158   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 159   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 160   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 161   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 162   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 163   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 164   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 165   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 166   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 167   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 168   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 169   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 170   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 171   Slavinskas Fortūnas (2001)      Kauno SŠK 
 172   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 173   Sotinaitė Skaistė (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 174   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 175   Staivis Deividas (2000)      Alytaus SRC 
 176   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 177   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 178   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 179   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 180   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 181   Subotovič Inesa (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 182   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 183   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 184   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 185   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 186   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 187   Šulčaitė Evelina (2003)      Gaja SM 
 188   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 189   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 190   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 191   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 192   Turskas Audrius (1985)      Vilniaus SC 
 193   Ulinskaitė Vika (2005)      Gaja SM 
 194   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 195   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 196   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 197   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 198   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 199   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 200   Vaitekūnas Antanas (1942)       
 201   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus SC 
 202   Vaitekūnienė Jurgita (1982)      Raseinių ŠK 
 203   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 204   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 205   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 206   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 207   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 208   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 209   Volodko Evelina (2005)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 210   Zajančkauskienė Lina (1981)      Alytaus SRC 
 211   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 212   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 213   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 214   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt