LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis vaikų čempionatas  (2017-03-18/03-19)

Zonose, , Zonose

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 ir jaun.   28 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 ir jaun.   37 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 ir jaun.   12 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 ir jaun.   18 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus miesto I komanda   1 (3)   5 (3)   5 (1)   2 (3) 
 Alytaus miesto II komanda   3 (3)   10 (3)      3 (3) 
 Alytaus miesto III komanda      14 (1)      7 (1) 
 Alytaus ir Elektrėnų bendra komanda   7 (3)          
 Biržų KKSC I komanda   6 (3)   2 (3)       
 Biržų KKSC II komanda      13 (1)       
 Biržų ir Šiaulių bendra kom            5 (2) 
 Kauno SM GAJA I komanda   2 (3)   1 (3)   1 (3)    
 Kauno SM GAJA II komanda   5 (3)   9 (3)   2 (3)    
 Kauno SM GAJA III komanda   8 (3)   12 (2)   3 (3)    
 Kauno ir Kauno raj. bendra kom            1 (3) 
 Kauno rajonas      4 (3)       
 Rokiškio KKSC I      3 (3)       
 Rokiškio KKSC II      7 (3)       
 Šiauliai SM Dubysa      6 (3)       
 Trakų miesto komanda            4 (3) 
 Vilniaus rajonas      8 (3)      6 (3) 
 Vilniaus miesto I komanda   4 (3)   11 (3)   4 (2)    
 Vilniaus miesto II komanda   9 (3)          

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Biržai I 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 3   Avgustovski Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius I 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 5   Bandzevičius Matas (2004)      Kaunas II 
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I 
 7   Bernatavičius Domas (2003)      Alytus I 
 8   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 9   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 10   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 11   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus I 
 12   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 13   Būtėnas Aivaras (2003)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 14   Butkevič Patryk (2004)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 15   Čebatoriūtė Rasa (2004)      Alytus III 
 16   Černiauskaitė Kamilė (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 17   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio I 
 18   Dagys Ernestas (2005)   R.Briedis   Biržai I 
 19   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 20   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio I 
 21   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė   Kaunas III 
 22   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 23   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 24   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 25   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 26   Grikis Evaldas (2004)      Biržai I 
 27   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytus II 
 28   Griškauskaitė Greta (2003)   V.Stukas   Trakai 
 29   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 30   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kaunas-Kauno raj. 
 31   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Alytus-Elektrėnai 
 32   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 33   Kelpša Povilas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 34   Kerševičius Vilius (2003)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 35   Keršis Ervinas (2003)      Kaunas III 
 36   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas III 
 37   Krivida Vakaris (2005)      Alytus II 
 38   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 39   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio I 
 40   Kuriakinas Martynas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio II 
 41   Kurkulis Arijus (2006)   G.Kublickas   Rokiškio II 
 42   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytus III 
 43   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas II 
 44   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Kaunas-Kauno raj. 
 45   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Kaunas I 
 46   Mankus Martynas (2003)      Alytus I 
 47   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 48   Matonis Lukas (2006)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 49   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas-Kauno raj. 
 50   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 51   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Biržai-Šiauliai 
 52   Milgevič Jakubas (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 53   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 54   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 55   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 56   Motuzas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio II 
 57   Nikitinas Valdemaras (2004)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 58   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 59   Paigozinas Vytaras (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 60   Paškevičius Benas (2003)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 61   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 62   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 63   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 64   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 65   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 66   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 67   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 68   Rakauskas Henrikas (2003)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 69   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas I 
 70   Rynkievič Kacper (2003)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 71   Sanikova Angelina (2005)      Kaunas III 
 72   Sinkevič Valentina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 73   Sotinaitė Skaistė (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 74   Stakė Laurynas (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 75   Stankevičius Matas (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 76   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 77   Subotovič Inesa (2004)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 78   Šarkys Arminas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 79   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus I 
 80   Širvinskas Tomas (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 81   Tamošiūnaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai-Šiauliai 
 82   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 83   Ulinskaitė Vika (2005)      Kaunas II 
 84   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Alytus-Elektrėnai 
 85   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 86   Vaitkevičius Dovydas (2003)      Alytus-Elektrėnai 
 87   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kaunas II 
 88   Venskutonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 89   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 90   Volodko Evelina (2005)   M.Leščevski   Vilniaus raj. 
 91   Žakevičius Nojus (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 92   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 93   Žičkevičius Lukas (2003)   L.Stankevičienė   Kauno raj. 
 94   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kaunas II 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt