LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-01-20/01-21)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      32 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      35 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 5   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 8   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 10   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 11   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 12   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 14   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 15   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 16   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 17   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 18   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 19   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 20   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 22   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 23   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 24   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 25   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 26   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 27   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 28   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 29   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 30   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 31   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 32   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 33   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio KKSC 
 34   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 35   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 36   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškio KKSC 
 37   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 38   Gornatkevič Karolina (2000)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 39   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 40   Gornatkevič Sabina (2003)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 41   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus SC 
 42   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 43   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 44   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 45   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 46   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 47   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 48   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 49   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 50   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 51   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 52   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 53   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 54   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 55   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 56   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 57   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 58   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 59   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 60   Krutova Julija (2003)      Vilniaus SC 
 61   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 62   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 63   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 64   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 65   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 66   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 67   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 68   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 69   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 70   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 71   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 72   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 73   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 74   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 75   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus SC 
 76   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 77   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 78   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 79   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 80   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 81   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 82   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 83   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 84   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 85   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 86   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 87   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 88   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 89   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 90   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 91   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 92   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus SC 
 93   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 94   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 95   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 96   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 97   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 98   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 99   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 100   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 101   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 102   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 103   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškio KKSC 
 104   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 105   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 106   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 107   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 108   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 109   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 110   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 111   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 112   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 113   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 114   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 115   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 116   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 117   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 118   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 119   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 Protokolas KOMANDINIS - PISTOLETAS
 Protokolas KOMANDINIS - ŠAUTUVAS
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt