LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-01-20/01-21)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  Video  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      32 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      35 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)       
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis    
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė    
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė    
 5   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys    
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė    
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski    
 8   Barzdžius Linas (2005)       
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė    
 10   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė    
 11   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys    
 12   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė    
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška    
 14   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė    
 15   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė    
 16   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius    
 17   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė    
 18   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 19   Bručaitė Ugnė (2004)       
 20   Bružas Emilis (2002)   M.Griška    
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis    
 22   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič    
 23   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius    
 24   Četvergas Kornelijus (2002)       
 25   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova    
 26   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski    
 27   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas    
 28   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas    
 29   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė    
 30   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė    
 31   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis    
 32   Eidukynaitė Gabrielė (2005)       
 33   Ezerskaitė Alvita (2002)       
 34   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė    
 35   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė    
 36   Giedrytė Greta (2002)       
 37   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė    
 38   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski    
 39   Gornatkevič Karolina (2000)   J.Jancevič    
 40   Gornatkevič Sabina (2003)   J.Jancevič    
 41   Grigėnas Giedrius (2001)       
 42   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė    
 43   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski    
 44   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius    
 45   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė    
 46   Jušinskaitė Brigita (1998)       
 47   Kairytė Paulė (1999)       
 48   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova    
 49   Karkauskaitė Jonė (2002)       
 50   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 51   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė    
 52   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė    
 53   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis    
 54   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė    
 55   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė    
 56   Klevinskas Gustas (1999)       
 57   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė    
 58   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas    
 59   Krivida Vakaris (2005)       
 60   Krutova Julija (2003)       
 61   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys    
 62   Kunickaitė Heidė (2006)       
 63   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)       
 64   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė    
 65   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski    
 66   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė    
 67   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas    
 68   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė    
 69   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys    
 70   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 71   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė    
 72   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė    
 73   Micė Jonas (2003)   T.Klimova    
 74   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 75   Monkevičiūtė Eglė (2001)       
 76   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė    
 77   Naujokaitė Indrė (2002)       
 78   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič    
 79   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski    
 80   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė    
 81   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis    
 82   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski    
 83   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 84   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė    
 85   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė    
 86   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė    
 87   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis    
 88   Pūdymaitis Aironas (2000)       
 89   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys    
 90   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas    
 91   Rafanavičius Martynas (2000)       
 92   Rakutis Tomas (2001)       
 93   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius    
 94   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova    
 95   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė    
 96   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė    
 97   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova    
 98   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius    
 99   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė    
 100   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski    
 101   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė    
 102   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė    
 103   Steponaitė Gabija (2003)       
 104   Steponavičiūtė Vaiva (1999)       
 105   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius    
 106   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė    
 107   Survila Jonas (2001)   M.Griška    
 108   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski    
 109   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas    
 110   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas    
 111   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė    
 112   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis    
 113   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 114   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas    
 115   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas    
 116   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis    
 117   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė    
 118   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 119   Žalkauskas Teodoras (2003)       
 Protokolas KOMANDINIS - PISTOLETAS
 Protokolas KOMANDINIS - ŠAUTUVAS
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt