LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Tarptautinės varžybos Bavarijos taurė (International Airgun Competition)  (2018-01-24/01-27)

Miunchenas, , Miunchenas  

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   I startas   4 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   I startas   1 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   II startas   4 
  4    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   II startas   1 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   I startas   1 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   I startas   1 
  7    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   II startas   1 
  8    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   II startas   1 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   I startas   3 
  10    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   I startas   1 
  11    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   II startas   3 
  12    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   II startas   1 
  13    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   I startas   3 
  14    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   II startas   3 
  15    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   I startas   1 
  16    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   II startas   1 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 2   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 3   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 5   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 6   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 7   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 8   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 9   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 10   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 11   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 12   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 13   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 14   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 Varžybų informacija
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt