LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  (2018-02-03/02-04)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      38 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      37 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      32 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      33 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 3   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 4   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 5   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 7   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 8   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 9   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 10   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 11   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 12   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 13   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 14   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 15   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 16   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 17   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 18   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 19   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 20   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 21   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 22   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 23   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 24   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 25   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 26   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 27   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Gaja SM 
 28   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 29   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 30   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 31   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 32   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 33   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 34   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 35   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 36   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio KKSC 
 37   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 39   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 40   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 41   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 42   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškio KKSC 
 43   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 44   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 45   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 46   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 47   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Dešimtukas 
 48   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 49   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 50   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 51   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 52   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 53   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 54   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 55   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 56   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 57   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 58   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 59   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 60   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 61   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 62   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 64   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 65   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 66   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 67   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 68   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 69   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 70   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 71   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 72   Krutova Julija (2003)      Vilniaus SC 
 73   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 74   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 75   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 76   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 77   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 78   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 79   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 80   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 81   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 82   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 83   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 84   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 85   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 86   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus SC 
 87   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 88   Noruvienė Jolita (1979)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 89   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 90   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 91   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 92   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 93   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 94   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 95   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 96   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 97   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 98   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 99   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 100   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 101   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 102   Rakauskas Tomas (1995)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 103   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 104   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 105   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 106   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 107   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 108   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 109   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 110   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 111   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Entuziastas 
 112   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 113   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 114   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 115   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 116   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 117   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 118   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 119   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 120   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškio KKSC 
 121   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 122   Stumbrys Edmundas (1956)   T.Klimova   Dešimtukas 
 123   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 124   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 125   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 126   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 127   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 128   Tribičė Raminta (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 129   Turskas Audrius (1985)      Vilniaus SC 
 130   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 131   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 132   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 133   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 134   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus SC 
 135   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 136   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 137   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 138   Zajančkauskienė Lina (1981)      Alytaus SRC 
 139   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 140   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 Protokolas - komandinis (šautuvas)
 Protokolas - komandinis (pistoletas)
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt