LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-03-02/03-03)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      46 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      47 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      31 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      32 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytus I   6 (3)   1 (3)   6 (3)   5 (3) 
 Alytus II   14 (2)   10 (3)      11 (2) 
 Biržai I   5 (3)   6 (3)   7 (3)   2 (3) 
 Biržai II   11 (3)          
 Kaunas I   1 (3)   2 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Kaunas II   4 (3)   7 (3)   5 (3)   10 (2) 
 Kaunas III   7 (4)   14 (3)   8 (3)    
 Kaunas IV   10 (3)      11 (1)    
 Kaunas V   12 (3)          
 Kaunas VI   13 (3)          
 Kaunas-Kauno raj.   15 (2)          
 Kauno raj.I      11 (3)   9 (3)   6 (3) 
 Kauno raj.II      16 (2)       
 Raseiniai   3 (3)      3 (3)    
 Rokiškis I      4 (3)      8 (3) 
 Rokiškis II      8 (3)       
 Rokiskis III      17 (1)       
 Šiauliai I      9 (3)      3 (3) 
 Šiauliai II            7 (3) 
 Vilniaus I   2 (3)   3 (3)   1 (3)   4 (3) 
 Vilniaus raj.      15 (2)       
 Vilnius II   8 (3)   5 (3)   4 (3)   9 (4) 
 Vilnius III   9 (4)   12 (3)   10 (3)    
 Vilnius IV   16 (1)   13 (3)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseiniai 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno raj.I 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 4   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 5   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Biržai II 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 8   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 9   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius III 
 10   Barzdžius Linas (2005)      Alytus II 
 11   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 12   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno raj.I 
 13   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 14   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 15   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 16   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 17   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 18   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Kaunas II 
 19   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 20   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 21   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas I 
 22   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 23   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius III 
 24   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 25   Butkievič Patryk (2003)   M.Leščevski   Vilniaus Raj. 
 26   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kaunas-Kauno raj. 
 27   Butrimavičius Marius (2004)   V.Karandienė   Kaunas IV 
 28   Černiauskaitė Kamilė (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 29   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 30   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 31   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 32   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 33   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius III 
 34   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 35   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 36   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 37   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškis I 
 38   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 39   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 40   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 41   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškis I 
 42   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 43   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius II 
 44   Grikis Evaldas (2004)      Biržai I 
 45   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytus II 
 46   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 47   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj.I 
 48   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškis II 
 49   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 50   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 51   Janušaitytė Julija (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 52   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 53   Jocius Povilas (2001)      Kaunas II 
 54   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas VI 
 55   Juknevičius Dovydas (2000)   M.Bakas   Šiauliai I 
 56   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.I 
 57   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 58   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 59   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 60   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 61   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 62   Keršys Tomas (2006)   M.Leščevski   Vilnius IV 
 63   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno raj.I 
 64   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 65   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 66   Kontratavičiūtė Karolina (2000)      Kaunas IV 
 67   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas V 
 68   Krutova Julija (2003)      Vilniaus I 
 69   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 70   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno raj.II 
 71   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas II 
 72   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai II 
 73   Laurinavičius Dovydas (2004)   V.Karandienė   Kaunas VI 
 74   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius IV 
 75   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 76   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 77   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 78   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 79   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 80   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 81   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 82   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 83   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Kaunas III 
 84   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius IV 
 85   Matevičius Kristupas (2006)   V.Karandienė   Kaunas-Kauno raj. 
 86   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 87   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 88   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilnius II 
 89   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 90   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 91   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiskis III 
 92   Nainytė Arūnė (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj.I 
 93   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno raj.I 
 94   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytus II 
 95   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilnius III 
 96   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 97   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 98   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 99   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 100   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 101   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas II 
 102   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 103   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas IV 
 104   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 105   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 106   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius III 
 107   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas II 
 108   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 109   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 110   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 111   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 112   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 113   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 114   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.I 
 115   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius III 
 116   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj.I 
 117   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 118   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 119   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II 
 120   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 121   Rynkievič Kacper (2003)      Vilniaus Raj. 
 122   Sanikova Angelina (2005)      Kaunas III 
 123   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 124   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 125   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius IV 
 126   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 127   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškis I 
 128   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 129   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas II 
 130   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 131   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus I 
 132   Šumskis Aidas (2006)      Kaunas III 
 133   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 134   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 135   Timukas Domas (2006)   R.Briedis   Biržai II 
 136   Tocionis Žygimantas (2006)   V.Karandienė   Kaunas VI 
 137   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 138   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 139   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 140   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 141   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 142   Vaicekauskas Tautvydas (2007)      Kaunas V 
 143   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 144   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 145   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 146   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 147   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kaunas IV 
 148   Verža Dominykas (2005)   V.Karandienė   Kaunas V 
 149   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 150   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 151   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius II 
 152   Zelianius Rokas (2001)      Alytus II 
 153   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 154   Žiedelis Tomas (2006)      Kaunas III 
 155   Žukovas Rytis (2004)      Kauno raj.II 
 156   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt