LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. Mero taurė  (2018-03-09/03-11)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija - Taikiklis, šaudymo klubas

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   18 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   16 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   20 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   15 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   16 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   16 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   7 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   14 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   16 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   10 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   8 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   14 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 5   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 6   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 7   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 9   Ažnaitė Amelija (2005)      Alytaus SRC 
 10   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 11   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 12   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 13   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 14   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 15   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 16   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 17   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 18   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 19   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 21   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 22   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 23   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 24   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 25   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 26   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 27   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus SRC 
 28   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 29   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 30   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 31   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 32   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 33   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 34   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 35   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 36   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 37   Gaigalas Domantas (2006)      Gaja SM 
 38   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 39   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 40   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Gedvilas Pijus (2005)      Biržų KKSC 
 42   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 43   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 44   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 45   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 46   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 47   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 48   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 49   Griškėnas Ignas (2003)      Biržų KKSC 
 50   Gutkovas Virgilijus (1950)       
 51   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 52   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 53   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 54   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 55   Juozapavičiūtė Goda (2003)      Gaja SM 
 56   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 57   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 58   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 59   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 60   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 61   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 62   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 63   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 64   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 65   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 66   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 67   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 68   Kosas Kristupas (2008)      Alytaus SRC 
 69   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 70   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 71   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 72   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 73   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 74   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 75   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 76   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 77   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 78   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 79   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 80   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 81   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 82   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 83   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 84   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 85   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 86   Mankus Martynas (2003)      Alytaus SRC 
 87   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 88   Masionytė Daniela (2006)      Alytaus SRC 
 89   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 90   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 91   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 92   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 93   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 94   Nainytė Arūnė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 95   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 96   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 97   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 98   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 99   Noruvienė Jolita (1979)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 100   Palšis Justas (2004)      Alytaus SRC 
 101   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 102   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 103   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 104   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 105   Pivoriūnas Ignas (2001)      Gaja SM 
 106   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 107   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 108   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 109   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 110   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 111   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 112   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 113   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 114   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 115   Puzinas Matas (2005)      Gaja SM 
 116   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 117   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 118   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 119   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 120   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 121   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 122   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 123   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 124   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 125   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 126   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 127   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 128   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 129   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 130   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 131   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 132   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Entuziastas 
 133   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 134   Sidaras Dominykas (2006)      Alytaus SRC 
 135   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 136   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 137   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 138   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 139   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 140   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 141   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 142   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 143   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 144   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 145   Timukas Domas (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 146   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 147   Turauskaitė Gabija (2002)      Alytaus SRC 
 148   Turskas Audrius (1985)      Vilniaus SC 
 149   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 150   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 151   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 152   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 153   Vaicekauskas Tautvydas (2007)      Gaja SM 
 154   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 155   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus SC 
 156   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 157   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 158   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 159   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 160   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 161   Zajančkauskienė Lina (1981)      Alytaus SRC 
 162   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 163   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus SRC 
 164   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 165   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 166   Žilinskas Titas (2005)      Gaja SM 
 167   Žukovas Rytis (2004)      Kauno r. SM 
 168   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 NUOSTATAI.pdf
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt