LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-05-04/05-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Jolanta Jancevič.

2002 ir jaun

Nuorodos - Turnyro nuoroda  Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunučiai   apvalus   24 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunučiai   pasirodantis   24 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      26 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      26 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   apvalus   13 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   pasirodantis   13 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      15 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      14 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytaus I kom.   2 (3)   2 (3)         2 (3)   2 (3)       
 Alytaus II kom.   7 (2)   6 (2)                   
 Biržų I kom.   4 (3)   3 (3)   3 (3)   2 (3)   3 (3)   4 (3)   2 (3)   4 (2) 
 Biržų II kom.   9 (1)   9 (1)   8 (2)   8 (2)             
 Elektrėnų I kom.   8 (2)   7 (2)                   
 Kauno I kom.   1 (3)   1 (3)   4 (3)   3 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Kauno II kom.   3 (3)   4 (3)   6 (3)   5 (3)   4 (3)   3 (3)   7 (1)   7 (1) 
 Kauno III kom.   5 (3)   8 (3)   9 (2)   7 (2)             
 Kauno IV kom.   10 (1)   10 (1)                   
 Kauno r.                      5 (1)   5 (1) 
 Rokiškio I kom.         2 (3)   4 (3)         4 (3)   3 (3) 
 Rokiškio II kom.         5 (3)   6 (3)             
 Rokiškio III kom.         11 (2)   9 (2)             
 Šiaulių I kom.         7 (1)   10 (1)         3 (3)   2 (3) 
 Vilniaus I kom.   6 (3)   5 (3)   1 (3)   1 (3)   5 (1)   5 (1)   6 (1)   6 (1) 
 Vilniaus II kom.         10 (1)   11 (1)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas III 
 2   Andrijauskas Justas (2006)      Kaunas IV 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 4   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis   Biržai I 
 5   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 8   Barzdžius Linas (2005)      Alytus II 
 9   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 10   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 11   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 12   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus I 
 13   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas I 
 14   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus I 
 15   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 16   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 17   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kaunas II 
 18   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 19   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 20   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 21   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 22   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 23   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškis I 
 24   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 25   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 26   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 27   Gedvilas Pijus (2005)      Biržai II 
 28   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 29   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškis I 
 30   Grikis Evaldas (2004)      Biržai I 
 31   Griškėnas Ignas (2003)      Biržai II 
 32   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 33   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškis I 
 34   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 35   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai I 
 36   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 37   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 38   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 39   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 40   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 41   Krivida Vakaris (2005)      Alytus II 
 42   Krutova Julija (2003)      Vilniaus I 
 43   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 44   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas II 
 45   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai I 
 46   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 47   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 48   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 49   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Kaunas II 
 50   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 51   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 52   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 53   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 54   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 55   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 56   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 57   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 58   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 59   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas III 
 60   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 61   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 62   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 63   Puknys Domantas (2005)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 64   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 65   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas I 
 66   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 67   Steponaitė Gabija (2003)      Rokiškis I 
 68   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 69   Šaltytė Deimena (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 70   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 71   Tamošiūnaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 72   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 73   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai I 
 74   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 75   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 76   Valiulis Edvinas (2005)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 77   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 78   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 79   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 Programa
 Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt