LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių žaidynės  (2018-05-25/05-26)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      22 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      30 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      17 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      15 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 2   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 4   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 5   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 6   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 9   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 10   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 11   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 12   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus SRC 
 13   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 14   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 15   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 16   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 17   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 18   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 19   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 21   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio KKSC 
 22   Frercks Lukas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 23   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 24   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 25   Gedvilas Pijus (2005)      Biržų KKSC 
 26   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 28   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 29   Griškėnas Ignas (2003)      Biržų KKSC 
 30   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SM Dubysa 
 31   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 32   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 33   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 34   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 35   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 36   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 37   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 38   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 39   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 40   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 41   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 42   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 43   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 44   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 45   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 46   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 47   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 48   Kvietkutė Skaidra (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 49   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 50   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 51   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 52   Maceina Adomas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 53   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 55   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 57   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SM Dubysa 
 58   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 59   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 60   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 61   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 62   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 63   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 64   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 65   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 66   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 67   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 68   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 69   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 70   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 71   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 72   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 73   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 74   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 75   Turauskaitė Gabija (2002)      Alytaus SRC 
 76   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 77   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 78   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 79   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 80   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 81   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 82   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 83   Žukovas Rytis (2004)      Kauno r. SM 
 84   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt