LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis mišrus čempionatas (MIX)  (2018-04-07/04-08)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Turnyro nuoroda  Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Visi - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      25 

Komandos

 Pavadinimas   1 
 Alytus 1   2 (1) 
 Alytus 2   7 (1) 
 Alytus 3   13 (1) 
 Alytus 4   11 (1) 
 Alytus 5   18 (1) 
 Alytus 6   24 (1) 
 Biržai 1   12 (1) 
 Biržai 2   23 (1) 
 Kaunas 1   3 (1) 
 Kaunas 10   22 (1) 
 Kaunas 11   25 (1) 
 Kaunas 2   5 (1) 
 Kaunas 3   10 (1) 
 Kaunas 4   21 (1) 
 Kaunas 5   9 (1) 
 Kaunas 6   14 (1) 
 Kaunas 7   15 (1) 
 Kaunas 8   19 (1) 
 Kaunas 9   20 (1) 
 Raseiniai 1   6 (1) 
 Raseiniai 2   16 (1) 
 Raseiniai 3   17 (1) 
 Raseiniai 4   8 (1) 
 Vilnius 1   1 (1) 
 Vilnius 2   4 (1) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1 
 1   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseiniai 4 
 2   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius 2 
 3   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 1 
 4   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus 1 
 5   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas 10 
 6   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus 6 
 7   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 2 
 8   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus 4 
 9   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas 9 
 10   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas 7 
 11   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas 4 
 12   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytus 2 
 13   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai 1 
 14   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas 3 
 15   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseiniai 2 
 16   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas 11 
 17   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas 2 
 18   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 3 
 19   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius 1 
 20   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Kaunas 1 
 21   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus 5 
 22   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytus 3 
 23   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas 5 
 24   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas 6 
 25   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas 8 
 Varžybų protokolai
 Bendros mix varžybų taisyklės
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt