LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  (2018-06-16/06-17)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Tatjana Klimova. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      9 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      13 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      16 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      13 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      8 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      14 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      10 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 2   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 4   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 5   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 6   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 7   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 9   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 10   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 11   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 12   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 13   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 14   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 16   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 17   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 18   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 20   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 21   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 22   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 23   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 24   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 25   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 26   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 27   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 28   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 29   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 30   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 31   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 32   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 33   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 34   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 36   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 37   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 38   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 39   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 40   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 41   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 42   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 43   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 44   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 45   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 46   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 47   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 48   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 50   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 51   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 52   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 53   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 54   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 55   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 56   Valiulis Edvinas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 57   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 58   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 59   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 60   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   SM Dubysa 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt