LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė  (2019-04-27/04-28)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Česlovas Pavilonis.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      10 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      7 
  3    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      11 
  4    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      9 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      5 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      21 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      5 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      17 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      5 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      14 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      6 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      14 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      4 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      14 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1   Albavičius Ignas (2001)       
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė    
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė    
 4   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova    
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė    
 6   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė    
 7   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė    
 8   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė    
 9   Bilskis Domantas (2004)   R.Pauliukevičienė    
 10   Bilskytė Goda (2000)   V.Karandienė    
 11   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 12   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis    
 13   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė    
 14   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas    
 15   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis    
 16   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė    
 17   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė    
 18   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė    
 19   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė    
 20   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis    
 21   Grikis Evaldas (2004)       
 22   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas    
 23   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas    
 24   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė    
 25   Juknevičius Dovydas (2000)   M.Bakas    
 26   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas    
 27   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova    
 28   Karkauskaitė Jonė (2002)       
 29   Kemeraitienė Daina (1959)       
 30   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė    
 31   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė    
 32   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova    
 33   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė    
 34   Klimova Tatjana (1962)       
 35   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova    
 36   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas    
 37   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas    
 38   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova    
 39   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis    
 40   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis    
 41   Levanaitytė Ūla (2002)   M.Bakas    
 42   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 43   Liškauskienė Virginija (1968)       
 44   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė    
 45   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas    
 46   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 47   Mankė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis    
 48   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas    
 49   Micė Jonas (2003)   T.Klimova    
 50   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė    
 51   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas    
 52   Mikaitis Marijonas (2000)       
 53   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas    
 54   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas    
 55   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Pauliukevičienė    
 56   Nonin Jurij (1959)       
 57   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė    
 58   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas    
 59   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Pauliukevičienė    
 60   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis    
 61   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis    
 62   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas    
 63   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė    
 64   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis    
 65   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė    
 66   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė    
 67   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova    
 68   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė    
 69   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė    
 70   Remenčius Deimantas (2003)       
 71   Rybakovas Vladimiras (1962)       
 72   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė    
 73   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 74   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė    
 75   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė    
 76   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė    
 77   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė    
 78   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas    
 79   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 80   Vaitekūnas Arvydas (1991)       
 81   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas    
 82   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova    
 83   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 84   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė    
 85   Zelianius Rokas (2001)       
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt