LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. taurė  (2019-12-13/12-15)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija - Taikiklis, šaudymo klubas

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   13 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   29 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   25 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   27 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   10 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   24 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   17 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   18 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   13 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   12 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   25 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   21 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 5   Alešiūnaitė Natalija (2005)      Rokiškio KKSC 
 6   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 7   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 8   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 10   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 11   Atrabotkė Jonas (1999)       
 12   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 13   Bačkys Stanislovas (1969)   K.Savickas   Entuziastas 
 14   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 15   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 16   Balčiūnas Titas (2006)      Rokiškio KKSC 
 17   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 18   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 19   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 20   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 21   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 23   Bėliakaitė Radvilė (2000)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 24   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 25   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 26   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 27   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 28   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 29   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 30   Biržinis Lukas (2006)      Gaja SM 
 31   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 32   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 33   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus m. SC 
 34   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 35   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 36   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 37   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 38   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 39   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Bunkaitė Rusnė (2005)      Gaja SM 
 41   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 42   Čanov Aleksandr (1978)   M.Griška   Kulka 
 43   Čanovas Tadas (2008)       
 44   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 45   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 46   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 47   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 48   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)       
 49   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 50   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 51   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 52   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 53   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 54   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 55   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 56   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 57   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 58   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 59   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 60   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 61   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 62   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 64   Griešius Heroldas (2009)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 65   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 66   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus m. SC 
 67   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 68   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Gaja SM 
 69   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 70   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Dešimtukas 
 71   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 72   Ivanauskas Andrius (1974)       
 73   Jačėnas Ignas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 74   Jackūnas Alanas (2005)      SK Tempas 
 75   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 76   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 77   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 78   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 79   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 80   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 81   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 82   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 83   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 84   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 85   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 86   Jončas Martynas (2007)      Kauno r. SM 
 87   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 88   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   SK Tempas 
 89   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 90   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 91   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Gaja SM 
 92   Juzelskis Šarūnas (1997)      Kauno r. SM 
 93   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 94   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 95   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 96   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 97   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 98   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 99   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 100   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 101   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 102   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 103   Klimovas Viktoras (1991)      Skardis 
 104   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 105   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 106   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Gaja SM 
 107   Koregaitė Gabija (2008)      Gaja SM 
 108   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 109   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 110   Kraučiukaitė Ieva (2003)       
 111   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Gaja SM 
 112   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 113   Krutova Julija (2003)      Vilniaus m. SC 
 114   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 115   Kudirka Justas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 116   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Gaja SM 
 117   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 118   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 119   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 120   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 121   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 122   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 123   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 124   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 125   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 126   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 127   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 128   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 129   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 130   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 131   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 132   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 133   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 134   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseinių KKSC 
 135   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 136   Margis Rimantas Aidas (1968)   M.Griška   Kulka 
 137   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 138   Masiulianec Bartek (2005)      Vilniaus m. SC 
 139   Mazuras Benediktas (2007)       
 140   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 141   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Gaja SM 
 142   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 143   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 144   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 145   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 146   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 147   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus SRC 
 148   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 149   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 150   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 151   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 152   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 153   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 154   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 155   Nedzinskas Tomas (2003)       
 156   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      Gaja SM 
 157   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 158   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 159   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 160   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 161   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 162   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 163   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 164   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 165   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 166   Petravičius Valdas (1967)   G.Mulevičienė   Santaka 
 167   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 168   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 169   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 170   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 171   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus m. SC 
 172   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 173   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 174   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 175   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 176   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 177   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 178   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 179   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 180   Radzevičius Kasparas (2008)      Gaja SM 
 181   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 182   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus m. SC 
 183   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 184   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 185   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 186   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 187   Raškauskaitė Vakarė (2005)      Alytaus SRC 
 188   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 189   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 190   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakų KKSC 
 191   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 192   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 193   Šablinskas Jokūbas (2008)       
 194   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 195   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Entuziastas 
 196   Selelionytė Deimantė (2005)      Gaja SM 
 197   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 198   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 199   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 200   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 201   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 202   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 203   Sinkevičius Tajus (2008)      Gaja SM 
 204   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 205   Sodaitytė Viltė (2006)      Gaja SM 
 206   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 207   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 208   Starkevičius Pijus (2003)      Kauno r. SM 
 209   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 210   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 211   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 212   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 213   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 214   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 215   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 216   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 217   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseinių KKSC 
 218   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 219   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 220   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 221   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 222   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 223   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 224   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 225   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 226   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 227   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus m. SC 
 228   Vaitelis Džiugas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 229   Valiulytė Laura (2005)       
 230   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 231   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 232   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 233   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 234   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 235   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 236   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 237   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   SK Tempas 
 238   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 239   Zacharevičius Danila (2007)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 240   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 241   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 242   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 243   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 244   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 245   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 246   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 247   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt