LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. taurė  (2016-12-16/12-18)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija - Taikiklis, šaudymo klubas

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint - Jaunučiai

Rungties rezultatai      

LŠSS rekordas 414.9 - 32X ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2016-01-09 Tarptautinės POLONIA 2016 Taurės varžybos 2-a diena 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Klubas/Šalis   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 21   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržų KKSC     99.3 99.7 94.7  293.7   6x   1 
 13   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
 Biržų KKSC     99.4 98.1 95.3  292.8   11x   2 
 18   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Gaja SM     99.2 97.1 94.3  290.6   10x   3 
 24   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kauno r. SM     95.0 96.6 99.0  290.6   6x   4 
 15   MAJDANIUK Ewa (2001) 
 POL       97.9 97.0 93.3  288.2   8x   5 
 1   AUGUSTINAITYTĖ Gytė (2004) 
 Alytaus SRC     95.4 93.8 97.6  286.8   10x   6 
 3   LUSZCZEWSKA Izabela (2002) 
 POL       94.2 94.5 95.7  284.4   8x   7 
 20   ŠMIETANSKA Alicja (2002) 
 POL       93.4 93.0 96.1  282.5   6x   8 
 10   MEKIONYTĖ Justina (2003) 
 Gaja SM     97.1 92.3 92.3  281.7   5x   9 
 17   LIUTKEVIČIŪTĖ Ieva (2003) 
 Gaja SM     93.1 93.4 92.9  279.4   7x   10 
 27   BLAŽAITYTĖ Domantė (2002) 
 Kauno r. SM     92.3 93.4 93.6  279.3   6x   11 
 12   MATWIEJUK Zofia (2002) 
 POL       93.6 92.8 91.9  278.3   5x   12 
 23   BIENIEWSKA Antonina (2002) 
 POL       89.1 93.2 93.9  276.2   1x   13 
 8   GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
 Biržų KKSC     91.2 91.2 86.6  269.0   2x   14 
 31   PILELYTĖ Simona (2001) 
      89.8 88.8 86.1  264.7   5x   15 
 9   GENČAUSKAITĖ Gailė (2001) 
 Kaišiadorių KKSC     86.0 89.0 87.0  262.0   2x   16 
 32   ŠAGINAITĖ Karolina (2002) 
 Kauno r. SM     86.2 85.7 89.5  261.4   1x   17 
 6   VALIŪNAITĖ Indrė (2004) 
 Alytaus SRC     84.0 82.3 89.3  255.6   2x   18 
 28   ŠIMKŪNAITĖ Dainora (2003) 
 Alytaus SRC     82.6 83.6 84.7  250.9   2x   19 
 19   VALUKONYTĖ Jovita (2004) 
 Alytaus SRC     89.1 76.0 77.5  242.6   0x   20 
 22   VANICKAITĖ Adrija (2005) 
 Alytaus SRC     73.0 71.3 68.1  212.4   1x   21 
 25   MORKŪNAITĖ Rita (2004) 
 Alytaus SRC     81.1 64.5 64.2  209.8   1x   22 
 30   VENCKERTONYTĖ Agnė (2003) 
 Trakų KKSC     66.4 67.1 68.1  201.6   1x   23 
 29   TRASKAUSKAITĖ Ramunė (2003) 
 Trakų KKSC     63.3 59.7 50.7  173.7   0x   24 
 2   STANKEVIČIŪTĖ Ieva (2001) 
 SM Dubysa            DNS 
 4   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 SM Dubysa            DNS 
 5   PĖSTININKAITĖ Ūla (2002) 
 Alytaus SRC            DNS 
 7   ŽVALIAUSKAITĖ Augustė (2003) 
 Alytaus SRC            DNS 
 11   DUŠENKO Valerija (2001) 
 SM Dubysa            DNS 
 14   KRUČKAITĖ Samanta (2005) 
 Alytaus SRC            DNS 
 16   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 SM Dubysa            DNS 
 26   GRIŠKAUSKAITĖ Greta (2003) 
 Trakų KKSC            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt