LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos čempionatas  (2021-06-19/06-20)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      21 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      25 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      27 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      27 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      20 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      26 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      23 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 8   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 10   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 11   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 12   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 14   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 15   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus m. SC 
 16   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 17   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 18   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 19   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 20   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 21   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 23   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 24   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 25   Grigas Ovidijus (1973)       
 26   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 27   Izutavičius Alfonsas (1954)       
 28   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 29   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 30   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 31   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 32   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 33   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 34   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 35   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 36   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 37   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 38   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 39   Klimovas Viktoras (1991)      Skardis 
 40   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 41   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 42   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 43   Krutova Julija (2003)      Vilniaus m. SC 
 44   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 45   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 46   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 47   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 48   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 49   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 50   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 51   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 52   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 53   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 55   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 56   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 57   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 58   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 59   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 60   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 61   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 62   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 63   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 64   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 65   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 66   Nedzinskas Tomas (2003)       
 67   Nonin Jurij (1959)      Trakų KKSC 
 68   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 69   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 70   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 71   Petrauskienė Rima (1980)       
 72   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 73   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 74   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 75   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 76   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 77   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 78   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 79   Ranceva Emilija (2004)      Vilniaus m. SC 
 80   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 81   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 82   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 83   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 84   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilniaus m. SC 
 85   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 86   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 87   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 88   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 89   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 90   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 91   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 92   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 93   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 94   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 95   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 96   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 97   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 98   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 99   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 100   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 101   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 102   Zavadskas Ignas (1952)       
 103   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 104   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
 105   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 106   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 107   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt