LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  (2021-06-11/06-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   30 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   30 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      35 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      35 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   17 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   16 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      30 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      29 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytus I   1 (3)   4 (3)   10 (2)   12 (2)   5 (3)   4 (3)       
 Biržai I         5 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   5 (3) 
 Kaunas I   2 (3)   3 (3)   3 (3)   1 (3)   4 (2)   5 (2)   5 (3)   4 (3) 
 Kaunas II   4 (3)   5 (3)   7 (3)   4 (3)         3 (3)   8 (3) 
 Kaunas III   6 (3)   8 (3)                   
 Kaunas IV   8 (3)   7 (3)                   
 Rokiškis I         1 (3)   6 (3)         1 (3)   1 (3) 
 Rokiškis II                     10 (2)    
 Šiauliai I         4 (3)   3 (3)         8 (3)   3 (3) 
 Šiauliai II         9 (3)   9 (3)         6 (3)   7 (3) 
 Vilnius I   7 (3)   1 (3)   2 (3)   7 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3) 
 Vilnius II   3 (3)   2 (3)   6 (3)   5 (3)   2 (3)   2 (3)   7 (3)   6 (3) 
 Vilnius III   5 (3)   6 (3)   8 (3)   8 (3)   6 (2)   6 (2)   9 (2)   9 (2) 
 Vilnius IV         11 (2)   10 (2)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Aidukas Itan (2006)   M.Leščevski   V4 
 2   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė    
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   A1 
 4   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Š1 
 5   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   B1 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   B1 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   V2 
 8   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   A1 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   V1 
 10   Biržinis Lukas (2006)      K2 
 11   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   K2 
 12   Boldyreva Diana (2005)      V2 
 13   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   B1 
 14   Bručaitė Ugnė (2004)      A1 
 15   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   R2 
 16   Budzevičiūtė Austėja (2005)      V1 
 17   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Š2 
 18   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė    
 19   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      V3 
 20   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Š1 
 21   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   A1 
 22   Eizentaitė Viktorija (2004)      K1 
 23   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė    
 24   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   K1 
 25   Grinevičius Jonas (2008)   R.Masalskytė   K3 
 26   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   V3 
 27   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Š1 
 28   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   A1 
 29   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   V3 
 30   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   K1 
 31   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   R1 
 32   Jankauskas Hubertas (2006)       
 33   Jasukaitytė Patricija (2005)      K1 
 34   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   K2 
 35   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas    
 36   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   V1 
 37   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   V2 
 38   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   R1 
 39   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   V4 
 40   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   V2 
 41   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Š1 
 42   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   V2 
 43   Krutova Julija (2003)      V1 
 44   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   R1 
 45   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   K2 
 46   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   R1 
 47   Kulšė Mantas (2008)   M.Bakas   Š2 
 48   Kunickaitė Heidė (2006)      K1 
 49   Lapienis Dominykas (2004)       
 50   Lapienytė Viktorija (2006)      B1 
 51   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   V3 
 52   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Š2 
 53   Lukošius Aurimas (2007)      K2 
 54   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   V1 
 55   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   V1 
 56   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   V3 
 57   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Š2 
 58   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Š1 
 59   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   R1 
 60   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Š1 
 61   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 62   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   A1 
 63   Miškūnaitė Neringa (2004)   G.Kublickas   R2 
 64   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Masalskytė   K3 
 65   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   K1 
 66   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   R1 
 67   Muroz Edgaras (2007)   D.Drevinskienė    
 68   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Š2 
 69   Nedzinskas Tomas (2003)      V1 
 70   Papievis Simonas (2010)   R.Masalskytė   K4 
 71   Petrauskas Majus (2006)      K1 
 72   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 73   Plukytė Emilija (2005)      V2 
 74   Polivoda Ela (2003)      V2 
 75   Pranskūnas Herkus (2006)       
 76   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   A1 
 77   Radzevičius Kasparas (2008)      K2 
 78   Ranceva Emilija (2004)       
 79   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   V3 
 80   Remenčius Deimantas (2003)      K2 
 81   Rimas Jokūbas (2011)   V.Zvicevičienė   V3 
 82   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   V3 
 83   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   V2 
 84   Ryseva Viktorija (2003)      V1 
 85   Riškovaitė Aurika (2005)      V2 
 86   Selelionytė Deimantė (2005)      K1 
 87   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   K1 
 88   Siroit Emilija (2008)   V.Zvicevičienė   V3 
 89   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   V2 
 90   Sodaitytė Viltė (2006)      K2 
 91   Speičys Jokūbas (2009)   V.Karandienė   K4 
 92   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   V1 
 93   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   B1 
 94   Šimkovski Hubert (2008)   V.Zvicevičienė   V3 
 95   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   B1 
 96   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   B1 
 97   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 98   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   V2 
 99   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   V2 
 100   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė    
 101   Truskaitė Taja (2007)      A1 
 102   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   K1 
 103   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   K3 
 104   Vaitkevičius Daugirdas (2010)   R.Masalskytė    
 105   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas    
 106   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   V1 
 107   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   Š2 
 108   Vegys Nojus (2008)   R.Masalskytė   K4 
 109   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   B1 
 110   Zurzaitė Arneta (2007)      K2 
 111   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   B1 
 112   Žalkauskas Teodoras (2003)      K1 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt