LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


POLONIA 2017 Taurė. Tarptautinės varžybos  (2017-01-12/01-15)

Vilniaus lenkų kultūros rūmai, Naugarduko g. 76, Vilnius  

Varžybas vykdanti organizacija - Polonia, Vilniaus sporto klubas

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Ramūnas Danilevičius.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresni I startas   15 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. I startas   12 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesni I startas   28 
  4    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresni II startas   10 
  5    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. II startas   9 
  6    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesni II startas   20 
  7    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresni I startas   14 
  8    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. I startas   17 
  9    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesni I startas   28 
  10    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresni II startas   8 
  11    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. II startas   12 
  12    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesni II startas   20 
  13    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresnės I startas   11 
  14    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. I startas   11 
  15    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesnės I startas   21 
  16    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresnės II startas   9 
  17    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. II startas   8 
  18    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesnės II startas   14 
  19    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresnės I startas   11 
  20    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. I startas   12 
  21    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesnės I startas   28 
  22    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1996 m. ir vyresnės II startas   10 
  23    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1997 - 1999 m. II startas   9 
  24    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2000 m. ir jaunesnės II startas   20 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24 
 1   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 2   Aleinik Danila (2000)      BLR   
 3   Aleksandrovs Igors (1968)      LVA   
 4   Aleksejevs Aleksandrs (1973)      LVA   
 5   Anisimava Ulyana (2004)      BLR   
 6   Aniska Volha (2000)      BLR   
 7   Arliukas Andrei (2002)      BLR   
 8   Arliukas Siarhei (2002)      BLR   
 9   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 10   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 11   Avgustovski Tomaš (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 12   Babrou Ilya (2001)      BLR   
 13   Balodis Raivis (1975)      LVA   
 14   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 15   Baraks Krišjanis (1999)      LVA   
 16   Basalai Daniil (2003)      BLR   
 17   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 18   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 19   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 20   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 21   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 22   Bezdenko Elin (2001)      BLR   
 23   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 24   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 25   Birkmane Ance (1992)      LVA   
 26   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 27   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 28   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 29   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 30   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 31   Bulman Kamila (1999)      POL   
 32   Bulman Maciej (2001)      POL   
 33   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 34   Chernetski Daniil (2002)      BLR   
 35   Cinovska Elva (2000)      LVA   
 36   Cirule Sanita (2001)      LVA   
 37   Chojnowski Rafal (1998)      POL   
 38   Cvetkovs Gvido (1996)      LVA   
 39   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Čima Sindija (1997)      LVA   
 41   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 42   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 43   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 44   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 45   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Gaja SM 
 46   Dashuk Tsikhan (2002)      BLR   
 47   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 48   Douher Aliaksei (2002)      BLR   
 49   Dragūnaitė Ugnė (1991)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 50   Dutkovska Viktorija (1972)      LVA   
 51   Dutkovskis Aleksejs (1994)      LVA   
 52   Dzerakh Artsiom (2005)      BLR   
 53   Dziuho Ilya (2002)      BLR   
 54   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 55   Endzinš Toms (2000)      LVA   
 56   Erbs Ernests (1999)      LVA   
 57   Ercmanis Everts (1998)      LVA   
 58   Ers Karita (1998)      EST   
 59   Evardsone Dzeneta (2000)      LVA   
 60   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 61   Gavrilova Eleonora (2004)      LVA   
 62   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 63   Gedrims Niks (2003)      LVA   
 64   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 65   Girne Mara (2001)      LVA   
 66   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 67   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 68   Grabowska Izabela (1996)      POL   
 69   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 70   Gurinovich Lizaveta (2004)      BLR   
 71   Gutmanis Andžejs (1999)      LVA   
 72   Habyshava Darya (2001)      BLR   
 73   Yretskaya Darya (2001)      BLR   
 74   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 75   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 76   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 77   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 78   Juhkam Sigrit (2000)      EST   
 79   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 80   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 81   Kalayeva Valeryia (2002)      BLR   
 82   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 83   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 84   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 85   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 86   Kazlou Ilya (2000)      BLR   
 87   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 88   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 89   Kolužs Kristers (1999)      LVA   
 90   Kortšagina Ljudmila (1969)      EST   
 91   Koshal Andrei (1994)      BLR   
 92   Koval Ruslan (2000)      BLR   
 93   Kovalevska Marika (1977)      LVA   
 94   Kovalevska Selina (1999)      LVA   
 95   Kovaljova Alina (2001)      EST   
 96   Kowalska Amelia (2004)      POL   
 97   Kozlowska Julia (1999)      POL   
 98   Krasko Stanislau (2003)      BLR   
 99   Kubarsepp Tuuli (1994)      EST   
 100   Kuleshova Anna (1980)      EST   
 101   Langenfelds Mareks (2000)      LVA   
 102   Lapuka Daniil (2003)      BLR   
 103   Lasmanis Janis (2003)      LVA   
 104   Laurimaa Kaur (1996)      EST   
 105   Lebiadzevich Maksim (2002)      BLR   
 106   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 107   Lejk Anna (1999)      POL   
 108   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 109   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 110   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 111   Loot Ele (1997)      EST   
 112   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 113   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 114   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 115   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 116   Markovičius Rokas (1997)      Alytaus SRC 
 117   Maroz Hanna (2000)      BLR   
 118   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 119   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 120   Meronen Marjana-Kristiina (1998)      EST   
 121   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 122   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 123   Mikalauskaitė Ernesta (1995)   V.Karandienė   Gaja SM 
 124   Mikhliuk Ivan (1999)      BLR   
 125   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 126   Millers Edgars (1999)      LVA   
 127   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 128   Muru Ain (1956)      EST   
 129   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 130   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 131   Nigumann Margot (1972)      EST   
 132   Orasson Elmet (1974)       
 133   Oržekauskas Dovydas (1992)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 134   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 135   Osipenko Peter (1999)      BLR   
 136   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 137   Pakusau Yaraslau (2000)      BLR   
 138   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 139   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 140   Pazniak Hleb (2001)      BLR   
 141   Petersons Ivo (2000)      LVA   
 142   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 143   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 144   Petrachkou Viachaslau (2001)      BLR   
 145   Piatrouskaya Aliaksandra (1996)      BLR   
 146   Pihlap Maarja (2001)      EST   
 147   Pipina Megija (1999)      LVA   
 148   Pitsko Dzianis (2000)      BLR   
 149   Pokras Aliaksandr (1999)      BLR   
 150   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 151   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 152   Pruuli Lennart (1990)      EST   
 153   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 154   Pugacewicz Mateusz (2001)      POL   
 155   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 156   Radziuk Danila (2000)      BLR   
 157   Ramats Raivo (1999)      LVA   
 158   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 159   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 160   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 161   Rašmane Agate (1997)      LVA   
 162   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 163   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 164   Riisaar Marleen (2003)      EST   
 165   Romanovskis Rolands (2000)      LVA   
 166   Roosileht Raivo (1966)       
 167   Rozenberga Helena (2000)      LVA   
 168   Rozenbergs Karlis (1997)      LVA   
 169   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 170   Rupeika Annija (2004)      LVA   
 171   Rusak Hleb (1999)      BLR   
 172   Rutkowski Sebastian (2001)      POL   
 173   Rzepka Alicja (2001)      POL   
 174   Saar Arvi (1976)      EST   
 175   Saar Elise (2000)      EST   
 176   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 177   Sadowski Pawel (2001)      POL   
 178   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 179   Sauras Aliaksandr (2001)      BLR   
 180   Savitski Petr (1999)      BLR   
 181   Sediha Anastasija (2000)      LVA   
 182   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 183   Shaplyko Ilya (1997)      BLR   
 184   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 185   Silvestravičius Tomas (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 186   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 187   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 188   Sloka Helvijs (1998)      LVA   
 189   Smirnova Krystsina (1986)      BLR   
 190   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 191   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 192   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 193   Stiegele Anna (2003)      LVA   
 194   Strupka Vaira (1999)      LVA   
 195   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 196   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 197   Szutko Aleksandra (2000)      POL   
 198   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 199   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 200   Širvanova Annija Nadina (1998)      LVA   
 201   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 202   Tachylina Karina (2004)      BLR   
 203   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 204   Tavits Marianne (2000)      EST   
 205   Tokarz Pawel (2002)      POL   
 206   Trakhimik Beata (2002)      BLR   
 207   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 208   Tsyhelnitskaya Yuliya (2003)      BLR   
 209   Tsinkevich Yauheni (1984)      BLR   
 210   Untenberga Rebeka (1998)      LVA   
 211   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 212   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 213   Valatovich Kiryl (2000)      BLR   
 214   Vdobčenko Laura (2000)      LVA   
 215   Viartsinskaya Katsiaryna (2000)      BLR   
 216   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 217   Vilcinš Daniels (2004)      LVA   
 218   Vlasenka Aliaksei (2003)      BLR   
 219   Voishel Bogdan (1999)      BLR   
 220   Voitkevič Pavel (1996)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 221   Voronova Anzela (1968)      EST   
 222   Zamana Yan (2001)      BLR   
 223   Zamana Sebastsyan (2001)      BLR   
 224   Zorge Rihards (2000)      LVA   
 225   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 226   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 227   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 228   Žilėnas Giedrius (1989)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt