LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  (2017-01-20/01-22)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė. Vyr. sekretorius Ramūnas Danilevičius.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      30 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      34 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      36 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      34 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      31 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      32 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      40 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      37 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytus I   3 (3)   2 (3)   2 (3)   5 (3)   5 (3)   6 (3)   1 (3)   4 (3) 
 Alytus II   4 (3)   7 (3)   7 (3)   11 (2)   10 (1)   10 (1)   11 (3)   12 (2) 
 Biržai   8 (3)   6 (3)   6 (3)   3 (3)   4 (3)   5 (3)   3 (3)   1 (3) 
 SK "Orinukas"                     9 (3)   9 (3) 
 Kaunas I   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   5 (3) 
 Kaunas II   5 (3)   3 (3)   5 (3)   7 (3)   3 (3)   3 (3)   6 (3)   10 (2) 
 Kauno rajonas   9 (3)   10 (2)   3 (3)   2 (3)   8 (3)   9 (3)   5 (3)   3 (3) 
 Raseiniai   6 (3)   5 (3)         6 (3)   8 (3)       
 Rokiškio KKSC         10 (3)   9 (3)         8 (3)   6 (3) 
 Šiauliai         8 (3)   6 (3)         7 (3)   2 (3) 
 Trakų KKSC   10 (1)                  12 (2)    
 Vilniaus rajonas      9 (3)   11 (3)   10 (3)   9 (2)   4 (3)   13 (2)   11 (2) 
 Vilnius I   2 (3)   4 (3)   4 (3)   4 (3)   1 (3)   1 (3)   4 (3)   7 (3) 
 Vilnius II   7 (3)   8 (3)   9 (3)   8 (3)   7 (3)   7 (3)   10 (3)   8 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 2   Aleinikovas Vitalijus (2001)   G.Kublickas   Rokiškis 
 3   Augustinaitytė Gytė (2004)      Alytus II 
 4   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseiniai 
 5   Avgustovski Tomaš (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 6   Baniūnas Justas (1998)   D.Drevinskienė   Biržai 
 7   Barkauskaitė Evelina (1998)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 9   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržai 
 10   Belskaja Arina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 11   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 12   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 13   Berankytė Gustė (1999)       
 14   Bernotas Linas (1957)   G.Mulevičienė    
 15   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 16   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytus I 
 17   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 18   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 19   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 20   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 21   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 22   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Kaunas I 
 23   Brazauskas Domantas (1999)       
 24   Brazinskaitė Austėja (2000)   T.Klimova    
 25   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus II 
 26   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilnius II 
 27   Bugajus Viktoras (1997)      Kaunas II 
 28   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 29   Cickevičius Edgaras (1997)   A.Brusokienė   Alytus I 
 30   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 31   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 32   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kaunas II 
 33   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 34   Dainauskaitė Neda (2002)   A.Brusokienė    
 35   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 36   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 37   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Kaunas I 
 38   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 39   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 40   Derkintytė Viktorija (1998)   M.Leščevski   Vilnius II 
 41   Dortman Darja (2000)   M.Leščevski    
 42   Dragūnaitė Ugnė (1991)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 43   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 44   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 45   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 46   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 47   Ezerskaitė Rima (1998)   G.Kublickas   Rokiškis 
 48   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržai 
 49   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus II 
 50   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 51   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 52   Genčiauskaitė Gabija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorys 
 53   Genčiauskaitė Gailė (2001)   M.Vaičius   Kaišiadorys 
 54   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 55   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 56   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė    
 57   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus r. 
 58   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 59   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 60   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 61   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Kauno r. 
 62   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 63   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 64   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytus II 
 65   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytus I 
 66   Kairytė Paulė (1999)      Kaunas II 
 67   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova    
 68   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržai 
 69   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Kaunas I 
 70   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 71   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 72   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 73   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai 
 74   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 75   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 76   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškis 
 77   Klevinskas Gustas (1999)      Kaunas II 
 78   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Kaunas I 
 79   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Kaunas II 
 80   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 81   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 82   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 83   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškis 
 84   Kurkulis Armandas (1998)   G.Kublickas   Rokiškis 
 85   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytus II 
 86   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržai 
 87   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 88   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė    
 89   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 90   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 91   Lukševičiūtė Justina (1998)   M.Vaičius   Kaišiadorys 
 92   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 93   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseiniai 
 94   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 95   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė    
 96   Markovičius Rokas (1997)       
 97   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 98   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 99   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas II 
 100   Mikalauskaitė Ernesta (1995)   V.Karandienė   Kaunas I 
 101   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 102   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Kaunas II 
 103   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytus II 
 104   Murzaitė Martina (1999)      Vilnius II 
 105   Musijčiukaitė Lukrecija (1999)   M.Leščevski   Vilnius II 
 106   Nainys Egidijus (1995)   L.Stankevičienė    
 107   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 108   Nemanytė Monika (2000)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 109   Nesterova Diana (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 110   Oržekauskas Dovydas (1992)   A.Baublys   Raseiniai 
 111   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 112   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 113   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakai 
 114   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 115   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 116   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 117   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 118   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 119   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 120   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 121   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas II 
 122   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 123   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas    
 124   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 125   Rakauskas Tomas (1995)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 126   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 127   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 128   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 129   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 130   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 131   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kaunas II 
 132   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 133   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakai 
 134   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė    
 135   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 136   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Kaunas I 
 137   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytus I 
 138   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė    
 139   Savickaitė Gabija (2001)      Alytus I 
 140   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 141   Sergejenko Julius (1999)       
 142   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 143   Silvestravičius Tomas (1997)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 144   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 145   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 146   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus II 
 147   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I 
 148   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytus I 
 149   Stankevičius Mantas (1987)   R.Stankevičius    
 150   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 151   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 152   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Kaunas II 
 153   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 154   Stunžinas Matas (2000)   A.Baublys    
 155   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 156   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 157   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius    
 158   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 159   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 160   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakai 
 161   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 162   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas II 
 163   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 164   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai 
 165   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 166   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 167   Vaitkutė Vaiva (1998)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 168   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 169   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškis 
 170   Valiūnaitė Indrė (2004)       
 171   Valukonytė Jovita (2004)      Alytus II 
 172   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai 
 173   Vidžbelis Rokas (2002)      Alytus II 
 174   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai 
 175   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   Šiauliai 
 176   Voitkevič Pavel (1996)   M.Leščevski   Vilnius I 
 177   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 178   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys   Raseiniai 
 179   Žilėnas Giedrius (1989)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt