LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis jaunių ir jaunučių čempionatas  (2017-01-27/01-28)

Zonose, , Zonose

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      34 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      35 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      46 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      56 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      18 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      30 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      32 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      29 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytus I   3 (3)   3 (3)   2 (3)   3 (3)   4 (3)   3 (3)   7 (3)   5 (3) 
 Alytus II   12 (1)   6 (3)   12 (3)   9 (3)      10 (2)      7 (3) 
 Alytus III      11 (2)   15 (2)   15 (3)            9 (2) 
 Alytus IV            17 (2)             
 Biržai   6 (3)   5 (3)   7 (3)   2 (3)   2 (3)   4 (3)   1 (3)   3 (3) 
  Biržų ir Rokiškio KKSC komanda                     5 (3)    
 Biržai II         17 (1)   16 (2)      7 (3)      10 (1) 
 Elektrėnai      12 (2)                   
 Kaunas I   2 (3)   1 (3)   4 (3)   4 (3)   1 (3)   2 (3)   8 (3)   2 (3) 
 Kaunas II   7 (3)   4 (3)   13 (2)   8 (3)   5 (3)   5 (3)      11 (1) 
 Kaunas III   8 (3)   8 (3)      19 (2)             
 Kauno III ir Biržų II komanda   13 (1)            6 (3)          
 Kauno IV ir Raseinių komanda      9 (3)                   
 Kauno rajonas         3 (3)   11 (3)         2 (3)   1 (3) 
 Kauno rajono ir Biržų II komanda      10 (3)                   
 Kauno rajono ir Kauno miesto komanda   10 (3)                      
 Kauno rajono ir Raseinių komanda                  8 (2)       
 Raseiniai   5 (3)                      
 Rokiškio KKSC I         8 (3)   5 (3)             
 Rokiškio KKSC II         11 (3)   6 (3)             
 Rokiškio KKSC III         14 (2)   7 (3)             
 Rokiškio KKSC IV            13 (3)             
 Rokiškio KKSC V            18 (3)             
 Rokiškio KKSC VI            21 (1)             
 Šiauliai "SM Dubysa" I         6 (3)   10 (3)         4 (3)   4 (3) 
 Šiauliai "SM Dubysa" II         16 (2)            9 (3)   12 (1) 
 Trakų KKSC         18 (1)   14 (3)            8 (3) 
 Vilniaus rajonas   9 (3)         12 (3)      11 (3)   10 (3)    
 Vilniaus rajono ir Vilniaus IV komanda         10 (3)                
 Vilniaus rajonas II   14 (1)                  11 (1)    
 Vilniaus ir Vilniaus rajono komanda                        6 (3) 
 Vilnius I   1 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   3 (3)   1 (3)   3 (3)    
 Vilnius II   4 (3)   7 (3)   5 (3)   20 (1)      6 (3)   6 (3)    
 Vilnius III   11 (1)   13 (1)   9 (3)         9 (2)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 2   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 3   Aleinikovas Renaldas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis V 
 4   Aleinikovas Vitalijus (2001)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 5   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Kauno r. - Biržai II 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai - Rokiškis 
 8   Augustinaitytė Gytė (2004)      Alytus I 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 10   Balčius Paulius (2003)   G.Kublickas   Rokiškis IV 
 11   Balkevič Dan-jan (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. II 
 12   Balkevič Madlena (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 13   Baniūnas Modestas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 14   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius III 
 15   Barniškis Karolis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus IV 
 16   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 17   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržai 
 18   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. - Raseiniai 
 19   Berankytė Gustė (1999)      Alytus II 
 20   Bernatavičius Domas (2003)      Alytus I 
 21   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 22   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 23   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 24   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 25   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 26   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 27   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Kaunas I 
 28   Braknė Aurimas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 29   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytus III 
 30   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai II 
 31   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus I 
 32   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas II 
 33   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilnius II 
 34   Būtėnas Titas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus III 
 35   Butkevič Patryk (2004)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 36   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. - Biržai II 
 37   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 38   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 39   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 40   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 41   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 42   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 43   Daugerdas Edvin (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 44   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 45   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 46   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškis VI 
 47   Dortman Darja (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 48   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 49   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržai 
 50   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 51   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 52   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 53   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 54   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 55   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržai II 
 56   Gaidukanec Erik (1999)      Vilniaus r. - Vilnius IV 
 57   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai - Rokiškis 
 58   Galinis Robertas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus IV 
 59   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 60   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus I 
 61   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 62   Gigilevič Artur (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 63   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 64   Gornatkevič Karolina (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 65   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius III 
 66   Grikis Evaldas (2004)      Biržai 
 67   Griškauskaitė Greta (2003)   V.Stukas   Trakai 
 68   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 69   Jancevič Andžela (1999)      Vilniaus r. 
 70   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 71   Jankauskaitė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 72   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 73   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 74   Jocius Povilas (2001)      Kaunas II 
 75   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis IV 
 76   Jurkoit Konrad (2002)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 77   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai 
 78   Kairys Arnoldas (2002)   V.Stukas   Trakai 
 79   Kairytė Paulė (1999)      Kaunas II 
 80   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 81   Kalvina Faustas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis V 
 82   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržai 
 83   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 84   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 85   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 86   Kazlauskas Paulius (2002)   A.Brusokienė   Alytus II 
 87   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai 
 88   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 89   Klevinskas Gustas (1999)      Kaunas I 
 90   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 91   Krivida Vakaris (2005)      Alytus II 
 92   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus III 
 93   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 94   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Biržai - Rokiškis 
 95   Kuriakinas Martynas (2005)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 96   Kurkulis Arijus (2006)   G.Kublickas   Rokiškis V 
 97   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytus I 
 98   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržai 
 99   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 100   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 101   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 102   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 103   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 104   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 105   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Kaunas II 
 106   Maksimovič Evelina (2002)      Vilnius - Vilniaus r. 
 107   Mankus Martynas (2003)      Alytus II 
 108   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 109   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 110   Mikaitis Marijonas (2000)      Kaunas II 
 111   Mikulevič Dariuš (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 112   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 113   Mockutė Karolina (2001)      Kaunas I 
 114   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 115   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 116   Morkūnas Gytis (2001)   M.Griška   Kaunas III 
 117   Murzaitė Martina (1999)      Vilnius I 
 118   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 119   Narkevičiūtė Gabrielė (2003)      Vilnius - Vilniaus r. 
 120   Navikas Kipras (2000)   M.Bakas   Šiauliai II 
 121   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytus II 
 122   Nemanytė Monika (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 123   Nesterova Diana (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 124   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus III 
 125   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 126   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 127   Pakštys Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 128   Pakštytė Laneta (2000)   M.Bakas   Šiauliai II 
 129   Pašinskas Domas (2002)   V.Stukas   Trakai 
 130   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 131   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytus III 
 132   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 133   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 134   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 135   Polak Jakub (1999)      Biržai 
 136   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 137   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 138   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 139   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai II 
 140   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 141   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytus III 
 142   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 143   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 144   Rakauskas Henrikas (2003)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 145   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 146   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 147   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 148   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 149   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kaunas I 
 150   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas I 
 151   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 152   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 153   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytus I 
 154   Rynkievič Kacper (2003)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 155   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytus I 
 156   Samantovič Zbignevas (2002)      Trakai 
 157   Sanikova Angelina (2005)      Kaunas III - Biržai II 
 158   Sankauskas Ignas (1999)      Kaunas II 
 159   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytus III 
 160   Savickaitė Gabija (2001)      Alytus I 
 161   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius - Vilniaus r. 
 162   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 163   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 164   Sirvinskas Tomas (2004)      Vilnius II 
 165   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus I 
 166   Staivis Deividas (2000)      Alytus II 
 167   Stakė Laurynas (2003)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 168   Stankevič Ana (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 169   Stankevič Diana (1999)      Vilniaus r. II 
 170   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 171   Stankevičiūtė  Marija (2002)   M.Griška   Kaunas II 
 172   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Kaunas II 
 173   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. - Kaunas 
 174   Stunžinas Matas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 175   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 176   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilnius III 
 177   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas I 
 178   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 179   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 180   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus II 
 181   Šinkūnas Domantas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 182   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilnius II 
 183   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 184   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 185   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 186   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 187   Tumėnas Mangirdas (2001)   M.Griška   Kauno r. - Kaunas 
 188   Turčak Justinas (2002)   M.Bakas   Šiauliai II 
 189   Ulinskaitė Vika (2005)      Kaunas III - Biržai II 
 190   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 191   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 192   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnai 
 193   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai 
 194   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 195   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 196   Vaivada Edvinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus III 
 197   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Kauno r. - Raseiniai 
 198   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 199   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 200   Valiūnaitė Indrė (2004)      Alytus I 
 201   Valukonytė Jovita (2004)      Alytus I 
 202   Vanickaitė Adrija (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 203   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai 
 204   Vasiljeva Ana (1999)      Vilniaus r. 
 205   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno IV - Raseiniai 
 206   Venckertonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 207   Verkelis Tadas (1999)   D.Drevinskienė   Biržai 
 208   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai 
 209   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 210   Vitkauskas Jonas (1998)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 211   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Kaunas III - Biržai II 
 212   Žakevičius Nojus (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 213   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas II 
 214   Žičkevičius Lukas (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt