LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos asmeninis jaunimo čempionatas  (2017-02-04/02-05)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      18 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      18 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      18 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      18 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Augustinaitytė Gytė (2004)      Alytaus SRC 
 2   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 3   Avgustovski Tomaš (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 4   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 5   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 6   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 7   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 8   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 9   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 10   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 11   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 12   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 13   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 14   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 15   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 16   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 17   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 18   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 20   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 21   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 23   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 24   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 25   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 26   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 27   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 28   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 29   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 30   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 31   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 32   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 33   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 34   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 35   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 36   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 37   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 38   Kurkulis Armandas (1998)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 40   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 41   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 42   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 43   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 44   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 45   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 46   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 47   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 48   Musijčiukaitė Lukrecija (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 49   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 50   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 51   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 52   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 53   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 54   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 55   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 56   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 57   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 58   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 59   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 60   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 61   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 62   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 63   Silvestravičius Tomas (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 64   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 65   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 66   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 67   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 68   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 69   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 70   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 71   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 72   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   SM Dubysa 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt