LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


JAUNIMO IKI 18 METŲ KOMANDINIS-ASMENINIS ČEMPIONATAS  (2022-01-22/01-23)

Lietuvos Šaudymo sporto sąjunga, , Kaunas

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Virginija Pabalienė. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   asmeninis   37 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   komandinis   37 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   asmeninis   61 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   komandinis   61 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   asmeninis   27 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   komandinis   27 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   komandinis   41 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   asmeninis   41 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytaus m.I komanda            12 (2)      2 (3)   4 (3)    
 Alytaus m.II komanda                  7 (2)       
 Biržų I komanda      5 (3)      5 (3)      5 (3)   1 (3)    
 Biržų II komanda            14 (2)             
 Kauno m. III komanda      4 (3)      7 (3)         9 (3)    
 Kauno m. II komanda      3 (3)      3 (3)         7 (3)    
 Kauno m. I komanda      1 (3)      1 (3)      3 (3)   2 (3)    
 Kauno m. IV komanda      6 (3)      9 (3)             
 Kauno m. VI komanda            16 (2)             
 Kauno m. V komanda      8 (3)      10 (3)             
 Kauno rajono I komanda            4 (3)             
 Kauno rajono II komanda            8 (3)             
 Raseiniai I komanda                  1 (3)       
 Rokiškio I komanda            11 (2)         6 (3)    
 Šiaulių m. I komanda            2 (3)         5 (3)    
 Šiaulių m. II komanda                     10 (2)    
 Trakų rajono komanda            13 (3)             
 Utenos komanda                         
 Vilniaus m.I komanda      2 (3)      6 (3)      4 (3)   3 (3)    
 Vilniaus m.II komanda      7 (3)      15 (2)      6 (3)   8 (3)    
 Vilniaus m.III komanda                         
 Vilniaus m.IV komanda                         

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Andrulaitis Ignas (2007)   M.Bakas    
 2   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas    
 3   Aušiūraitis Dovydas (2008)   A.Brusokienė    
 4   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 5   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė    
 6   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 7   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė    
 8   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 9   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 10   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 11   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė    
 12   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas    
 13   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė    
 14   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis    
 15   Bulovaitė Kaila-Viktorija (2010)   V.Pabalienė    
 16   Bulovaitė Samanta-Loreta (2009)   V.Pabalienė   Kaunas (IIIkom.) 
 17   Butkevič Emilija (2008)   J.Jancevič    
 18   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė    
 19   Cibulskis Lukas (2009)   R.Pauliukevičienė    
 20   Cickevičius Jonas (2007)   R.Pauliukevičienė    
 21   Cickevičius Matas (2010)   R.Pauliukevičienė    
 22   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas    
 23   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)       
 24   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski    
 25   Dornykas Eimantas (2009)   V.Pabalienė    
 26   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė    
 27   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis    
 28   Eidėnas Kipras (2007)   M.Leščevski    
 29   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys    
 30   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Pauliukevičienė    
 31   Garadauskas Julius (2007)   R.Pauliukevičienė    
 32   Germanavičius Elijas (2008)   V.Karandienė    
 33   Gotautas Paulius (2011)   V.Pabalienė    
 34   Grinevičius Jonas (2008)   R.Pauliukevičienė    
 35   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė    
 36   Grybauskas Nojus (2009)   V.Stukas    
 37   Gudeliauskas Erikas (2008)   A.Brusokienė    
 38   Gurejeva Simona (2006)   M.Bakas   Šiauliai (II kom.) 
 39   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 40   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas    
 41   Gustaitytė Vilgustė (2007)       
 42   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė    
 43   Jablonskaitė Auksė (2008)   V.Karandienė    
 44   Jakelis Mantas (2006)   V.Pabalienė    
 45   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski    
 46   Jakubėnas  Andrius (2006)   R.Briedis    
 47   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė    
 48   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė    
 49   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas    
 50   Jankauskas Hubertas (2006)       
 51   Jarcev Jaroslav (2010)   M.Leščevski    
 52   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė    
 53   Jončas Martynas (2007)       
 54   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė    
 55   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski    
 56   Karčiauskas Žygimantas (2006)   A.Dženkaitytė    
 57   Karosevičius Lukas (2010)   R.Stankevičius    
 58   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski    
 59   Keršytė Greta (2006)   V.Karandienė    
 60   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio (I kom.) 
 61   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski    
 62   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė    
 63   Kondrotaitė Indrė (2006)   A.Baublys    
 64   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė    
 65   Križinauskas Robertas (2006)       
 66   Kulakauskas Jokūbas (2006)       
 67   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška    
 68   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius    
 69   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio (I kom.) 
 70   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
 71   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė    
 72   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys    
 73   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis    
 74   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 75   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski    
 76   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė    
 77   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 78   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiauliai (II kom.) 
 79   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski    
 80   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova    
 81   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 82   Mačionis Jonas (2009)   T.Klimova    
 83   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski    
 84   Mackevičiūtė Eligija (2005)   T.Klimova    
 85   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas    
 86   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas    
 87   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski    
 88   Masiulianec Bartek (2005)      Vilnius (I kom.) 
 89   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 90   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas    
 91   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė    
 92   Merfildas Lauris elijas (2011)   V.Pabalienė    
 93   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio (I kom.) 
 94   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 95   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 96   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 97   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis    
 98   Minkevičius Grantas (2009)   D.Drevinskienė    
 99   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Pauliukevičienė    
 100   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė    
 101   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė    
 102   Morkūnas Linas (2009)   V.Pabalienė    
 103   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė    
 104   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas    
 105   Nastulevičius Orestas (2009)   A.Dženkaitytė    
 106   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 107   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 108   Papievis Simonas (2010)   R.Pauliukevičienė    
 109   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė    
 110   Paulauskas Meidas (2008)   V.Karandienė    
 111   Petrauskaitė Ieva (2011)      Kaunas (IIIkom.) 
 112   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė    
 113   Petronis Jokūbas (2010)   D.Drevinskienė    
 114   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova    
 115   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 116   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė    
 117   Pranskūnas Herkus (2006)       
 118   Puodžiuvelis Jonas (2009)       
 119   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis    
 120   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius    
 121   Ranceva Emilija (2004)       
 122   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 123   Rukšėnas Martynas (2005)       
 124   Ruzgaitė Smiltė (2008)   R.Pauliukevičienė    
 125   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski    
 126   Rynkevič Valentina (2007)   J.Jancevič    
 127   Sabaliauskaitė Agnė (2007)   J.Jancevič    
 128   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 129   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 130   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys    
 131   Senvaitytė Urtė (2008)   R.Pauliukevičienė    
 132   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė    
 133   Sidoris Simonas (2006)   R.Stankevičius    
 134   Šinkovski Hubert (2008)   V.Zvicevičienė    
 135   Širinskaitė Vilija (2007)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 136   Siroit Emilija (2008)   V.Zvicevičienė    
 137   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė    
 138   Širvaitis Gustas (2009)   V.Karandienė    
 139   Skadinis Gelmis (2006)       
 140   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė    
 141   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 142   Speičys Jokūbas (2009)   V.Karandienė    
 143   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski    
 144   Strakšys Matas (2008)       
 145   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė    
 146   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 147   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 148   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 149   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė    
 150   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys    
 151   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski    
 152   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė    
 153   Turskis Erikas (2008)   R.Pauliukevičienė    
 154   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė    
 155   Vainilavičius Gytis (2008)   T.Klimova    
 156   Vaitkevičius Daugirdas (2010)   V.Karandienė    
 157   Vaitkevičius Gustavas (2009)   T.Klimova    
 158   Vaitkevičiūtė Oksana (2008)   A.Brusokienė    
 159   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas    
 160   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski    
 161   Vasiliauskaitė Atėnė (2010)       
 162   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas    
 163   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 164   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė    
 165   Virpša Marius (2007)   V.Karandienė    
 166   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 167   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 168   Žukas Matas (2009)   V.Stukas    
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt