LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis čempionatas   (2022-02-05/02-06)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      12 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      10 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      11 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      10 
  5    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   Be konkurencijos   2 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5 
 1   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė    
 2   Biekšienė Aušra (1971)   J.Budrys    
 3   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski    
 4   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė    
 5   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė    
 6   Grigas Ovidijus (1973)       
 7   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė    
 8   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė    
 9   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova    
 10   Kondrotaitė Indrė (2006)   A.Baublys    
 11   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas    
 12   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė    
 13   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis    
 14   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis    
 15   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 16   Liškauskienė Virginija (1968)       
 17   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė    
 18   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova    
 19   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski    
 20   Mankė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis    
 21   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė    
 22   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski    
 23   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas    
 24   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė    
 25   Paulauskas Meidas (2008)   V.Karandienė    
 26   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis    
 27   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas    
 28   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė    
 29   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis    
 30   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas    
 31   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius    
 32   Ruzgaitė Smiltė (2008)   R.Pauliukevičienė    
 33   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė    
 34   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė    
 35   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė    
 36   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 37   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė    
 38   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius    
 39   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė    
 40   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas    
 41   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė    
 42   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova    
 43   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė    
 44   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys    
 Moterys Pistoletas Antras Etapas
 Moterys Pistoletas Finalas
 Vyrai Pistoletas Finalai
 Vyrai Pistoletas Antras Etapas
 Moterys šautuvas finalai
 Moterys šautuvas antras etapas
 Vyrai šautuvas finalai
 Vyrai šautuvas antras etapas
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt