LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus miesto mero taurė  (2017-02-09/02-11)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      18 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      10 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      24 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      10 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      14 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      48 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      17 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      11 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      17 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      8 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      10 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      22 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 2   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 4   Aleinikovas Vitalijus (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 5   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Biržų SM 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 8   Augustinaitytė Gytė (2004)      Alytaus SRC 
 9   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 10   Balčius Paulius (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 11   Baliukonis Matas (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 12   Baltaragytė Edvina (1998)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 13   Bandzevičius Matas (2004)      Gaja SM 
 14   Baranauskas Domas (2003)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 15   Barniškis Karolis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 16   Belskaja Arina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 17   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 18   Bernatavičius Domas (2003)      Alytaus SRC 
 19   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 20   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 21   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 23   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 24   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 25   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 26   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 28   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 29   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 30   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 31   Būtėnas Titas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 32   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 33   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 34   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 35   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 36   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 37   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 38   Danusaitė Jovilė (1998)      Raseinių KKSC 
 39   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 40   Didžiūnaitis Audrius (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 42   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 43   Dragūnaitė Ugnė (1991)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 44   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 45   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 46   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 47   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 48   Ezerskaitė Rima (1998)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 50   Gaidomavičiūtė Julija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 51   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 52   Galinis Robertas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 53   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 54   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 55   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Genčiauskaitė Gabija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 57   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 58   Grikis Evaldas (2004)      Biržų SM 
 59   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 60   Griškauskaitė Greta (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 61   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 62   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 63   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 64   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 65   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 66   Jušinskaitė Brigita (1998)      Alytaus SRC 
 67   Kairys Arnoldas (2002)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 68   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 69   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 70   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 71   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 72   Kazlauskas Paulius (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 73   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 74   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 75   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 76   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 77   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 78   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 79   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 80   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 81   Krivida Vakaris (2005)      Gaja SM 
 82   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 83   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 84   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 85   Kuriakinas Martynas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 86   Kurkulis Arijus (2006)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 87   Kurkulis Armandas (1998)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 88   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 89   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 90   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 91   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 92   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 93   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 94   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 95   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 96   Mankus Martynas (2003)      Alytaus SRC 
 97   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 98   Matonis Lukas (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 99   Maževičius Justinas (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 100   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 101   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 102   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 103   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 104   Mikalauskaitė Ernesta (1995)   V.Karandienė   Gaja SM 
 105   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 106   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 107   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 108   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 109   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Kauno SŠK 
 110   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 111   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 112   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 113   Oržekauskas Dovydas (1992)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 114   Ovčinikovas Matas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 115   Pakštys Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 116   Pašinskas Domas (2002)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 117   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 118   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 119   Perminienė Irena (1958)      Raseinių ŠK 
 120   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 121   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 122   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 123   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 124   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 125   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 126   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 127   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 128   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 129   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 130   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 131   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 132   Rakauskas Henrikas (2003)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 133   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 134   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 135   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 136   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 137   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 138   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 139   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 140   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 141   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 142   Samantovič Zbignevas (2002)      Trakų KKSC 
 143   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 144   Sankauskas Ignas (1999)      Gaja SM 
 145   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 146   Savickaitė Gabija (2001)      Alytaus SRC 
 147   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 148   Silvestravičius Tomas (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 149   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 150   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 151   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 152   Sotinaitė Skaistė (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 153   Staivis Deividas (2000)      Alytaus SRC 
 154   Stakė Laurynas (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 155   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 156   Stankevičius Tautvydas (2004)   R.Masalskytė   Kauno SŠK 
 157   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 158   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 159   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 160   Stunžinas Matas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 161   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 162   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 163   Šarkys Arminas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 164   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 165   Šinkūnas Domantas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 166   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 167   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 168   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 169   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 170   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 171   Ulinskaitė Vika (2005)      Gaja SM 
 172   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 173   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 174   Vaitekūnienė Jurgita (1982)      Raseinių ŠK 
 175   Vaivada Edvinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 176   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 177   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 178   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 179   Valiūnaitė Indrė (2004)      Alytaus SRC 
 180   Valukonytė Jovita (2004)      Alytaus SRC 
 181   Vanickaitė Adrija (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 182   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 183   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 184   Venckertonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 185   Vidžbelis Rokas (2002)      Alytaus SRC 
 186   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 187   Žakevičius Nojus (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 188   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 189   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 190   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 191   Žilėnas Giedrius (1989)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 192   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt