LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos asmeninis čempionatas  (2017-02-18/02-19)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      18 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      18 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      18 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      18 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Ajutytė-Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 2   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 3   Avgustovski Tomaš (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 4   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 5   Belskaja Arina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 6   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 7   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 10   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 11   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 12   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 13   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 14   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 15   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Gaja SM 
 16   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 17   Dragūnaitė Ugnė (1991)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 18   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 19   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 20   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 21   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 22   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 23   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 24   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 25   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 26   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 27   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 28   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 29   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 30   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 31   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 32   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 33   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 34   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Mikalauskaitė Ernesta (1995)   V.Karandienė   Gaja SM 
 36   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 37   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 39   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 40   Oržekauskas Dovydas (1992)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 41   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 42   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 43   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 44   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 45   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 46   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 47   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 48   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 49   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 50   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 51   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 52   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 53   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 54   Ruginytė Kristina (1998)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 55   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 56   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 57   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 58   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 59   Silvestravičius Tomas (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 60   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 61   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 62   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 63   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 64   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 65   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 66   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 67   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 68   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 69   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 70   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 71   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 72   Žilėnas Giedrius (1989)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt