LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių asmeninis čempionatas  (2017-03-24/03-25)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      18 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      19 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      18 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      18 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 4   Augustinaitytė Gytė (2004)      Alytaus SRC 
 5   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 6   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 7   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 8   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 10   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 11   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 12   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 13   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 14   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 15   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 16   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 17   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 18   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 19   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 20   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 21   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 23   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 24   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 25   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 26   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 27   Grikis Evaldas (2004)      Biržų SM 
 28   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 29   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 30   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 31   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 32   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 33   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 34   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 35   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 36   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 37   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 38   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 39   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 40   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 41   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 42   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 43   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 44   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 45   Polak Jakub (1999)      POL   
 46   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 47   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 48   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 49   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 50   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 51   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 52   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 53   Savickaitė Gabija (2001)      Alytaus SRC 
 54   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 55   Stankevičiūtė  Marija (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 56   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 57   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 58   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 59   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 60   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 61   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 62   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 63   Ulinskaitė Vika (2005)      Gaja SM 
 64   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 65   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 66   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 67   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 68   Valukonytė Jovita (2004)      Alytaus SRC 
 69   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 70   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 71   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 72   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 73   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt