LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių ir vaikų asmeninis čempionatas  (2017-04-08/04-09)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      21 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      20 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      18 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      19 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      12 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      21 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      19 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      19 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 2   Ališauskas Deivydas (2004)   R.Briedis   Biržų SM 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 6   Bandzevičius Matas (2004)      Gaja SM 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 9   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 10   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 11   Bernatavičius Domas (2003)      Alytaus SRC 
 12   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 13   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 14   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 15   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 16   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 17   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 18   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 19   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 21   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 22   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 23   Butkevič Patryk (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 24   Čebatoriūtė Rasa (2004)      Alytaus SRC 
 25   Černiauskaitė Kamilė (2006)   V.Zvicevičienė    
 26   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 27   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 28   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 29   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 30   Didžiūnaitis Audrius (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 31   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 32   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 33   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 34   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 36   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 37   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 39   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 40   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 42   Gornatkevič Karolina (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 43   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 44   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 45   Grikis Evaldas (2004)      Biržų SM 
 46   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 47   Griškauskaitė Greta (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 48   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 49   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 50   Jankauskaitė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 51   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 52   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 53   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 54   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 55   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 56   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 57   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 58   Kasperavičius Jokūbas (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 59   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 60   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 61   Kelpša Povilas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 62   Kerševičius Vilius (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 63   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 64   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 65   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 66   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 67   Krivida Vakaris (2005)      Gaja SM 
 68   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 69   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 70   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 71   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 72   Kuriakinas Martynas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 73   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 74   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 75   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 76   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 77   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 78   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 79   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 80   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 81   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 82   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 83   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 84   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 85   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SM Dubysa 
 86   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 87   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 88   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 89   Nemanytė Monika (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 90   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 91   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 92   Paškevičius Benas (2003)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 93   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 94   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 95   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 96   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 97   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 98   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 99   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 100   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 101   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 102   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 103   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 104   Rakauskas Henrikas (2003)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 105   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 106   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 107   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 108   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 109   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 110   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 111   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 112   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 113   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 114   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 115   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 116   Sinkevič Valentina (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 117   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 118   Sotinaitė Skaistė (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 119   Stakė Laurynas (2003)      Gaja SM 
 120   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 121   Stunžinas Matas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 122   Subotovič Inesa (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 123   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 124   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 125   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 126   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 127   Šarkys Arminas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 128   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 129   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 130   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 131   Tamošiūnaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 132   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 133   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 134   Ulinskaitė Vika (2005)      Gaja SM 
 135   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 136   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 137   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 138   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 139   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 140   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 141   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 142   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 143   Venskutonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 144   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 145   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 146   Volodko Evelina (2005)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 147   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 148   Žičkevičius Lukas (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 149   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt