LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių sporto žaidynių kvalifikacija  (2017-05-05/05-07)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      32 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      42 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      26 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      26 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 2   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 5   Bacevičius Martynas (1999)   M.Griška   Gaja SM 
 6   Baseckaitė Rugilė (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 8   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 9   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 10   Berankytė Gustė (1999)      Alytaus SRC 
 11   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 12   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 13   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 14   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 16   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 17   Brazauskas Domantas (1999)      Gaja SM 
 18   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 20   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 22   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 23   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 24   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 25   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 26   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 27   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 28   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 29   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 30   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 31   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 32   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 33   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 34   Gaidomavičiūtė Julija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 35   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 36   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 37   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Genčiauskaitė Gailė (2001)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 39   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 40   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 41   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 42   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 43   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 44   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 45   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 46   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 47   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 48   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 49   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 50   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 51   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 52   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 53   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 54   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 55   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 56   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 57   Kriaučiūnaitė Austėja (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 58   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 59   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 60   Kvedaravičiūtė Aušrinė (1999)      Alytaus SRC 
 61   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 62   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 63   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 64   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 65   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 66   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 67   Maževičius Justinas (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 68   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 69   Mikalkevičius Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 70   Morkūnas Gytis (2001)   M.Griška   Kauno SŠK 
 71   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 72   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 73   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 74   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 75   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 76   Papšys Aurimas (1999)       
 77   Paškevičius Benas (2003)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 78   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 79   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 80   Pavilonis Augustinas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 81   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 82   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 83   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 84   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 85   Puciliauskas Gintautas (2000)       
 86   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 87   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 88   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 89   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 90   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 91   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 92   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 93   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 94   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 95   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 96   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 97   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 98   Sankauskas Ignas (1999)      Gaja SM 
 99   Savickaitė Gabija (2001)      Alytaus SRC 
 100   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 101   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 102   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 103   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 104   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 105   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 106   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 107   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 108   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 109   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 110   Šinkūnas Domantas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 111   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 112   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 113   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 114   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 115   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 116   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 117   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 118   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 119   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 120   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 121   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 122   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 123   Verkelis Tadas (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 124   Vidžbelis Rokas (2002)      Alytaus SRC 
 125   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 126   Žičkevičius Lukas (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt