LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių ir vaikų asmeninis čempionatas  (2017-05-13/05-14)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Giedrius Kublickas.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   11 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   12 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jauniai      15 
  4    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jauniai      13 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jauniai      17 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Vaikai      16 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      17 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      17 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Apvalus   10 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Pasirodantis   11 
  11    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   7 
  12    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   6 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jauniai      16 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Vaikai      8 
  15    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      16 
  16    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      8 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 2   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 5   Bandzevičius Matas (2004)      Gaja SM 
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 8   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 9   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 10   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 11   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 12   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 13   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 14   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 15   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 16   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 17   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 18   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 19   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 20   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 21   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 22   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 23   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 24   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 25   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 26   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 27   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 28   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 29   Genčiauskaitė Gabija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 30   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 31   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 32   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 33   Grikis Evaldas (2004)      Biržų SM 
 34   Griškauskaitė Greta (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 35   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 36   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 37   Juzukonis Eimantas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 38   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 39   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 40   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 41   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 42   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 43   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 44   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 45   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 46   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 47   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 48   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Kuriakinas Martynas (2005)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 50   Kurkulis Arijus (2006)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 51   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 52   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 53   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 54   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 55   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 56   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 57   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 58   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 59   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 60   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 61   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 62   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SM Dubysa 
 63   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 64   Motuzas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 65   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 66   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 67   Paigozinas Vytaras (2005)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 68   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 69   Papšys Aurimas (1999)       
 70   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 71   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 72   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 73   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 74   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 75   Puciliauskas Gintautas (2000)       
 76   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 77   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 78   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 79   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 80   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 81   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 82   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 83   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 84   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 85   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 86   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 87   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 88   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 89   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 90   Sirvinskas Tomas (2004)      Vilniaus SC 
 91   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 92   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 93   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 94   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 95   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 96   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 97   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 98   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 99   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 100   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 101   Urbonavičius Rokas (2003)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 102   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 103   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 104   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 105   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 106   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno SŠK 
 107   Venskutonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 108   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 109   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 110   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 111   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt