LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių sporto žaidynių kvalifikacija  (2017-05-19/05-21)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jauniai   2x10 8s.   25 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jauniai   20 šūvių   25 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jauniai   30 šūvių   40 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai   3x10   35 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Nejudantis / 20š.   22 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Pasirodantis / 20š.   22 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jauniai   30 šūvių   20 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai   3x10   17 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 2   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 4   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 5   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 6   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 8   Brazauskas Domantas (1999)      Gaja SM 
 9   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 10   Budrys Matas (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 11   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 12   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 13   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų SM 
 14   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 15   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 16   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 17   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 18   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 19   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 20   Dinda Darius (2002)       
 21   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 22   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 23   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 24   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 25   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 26   Gaidomavičiūtė Julija (1999)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 27   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 28   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 29   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 30   Genčiauskaitė Gailė (2001)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 31   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 32   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaur r. SM 
 33   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 34   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 35   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 36   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 37   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 38   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 39   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 40   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 41   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 42   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 43   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 44   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 45   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 46   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 47   Kriaučiūnaitė Austėja (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 48   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 50   Kutkauskaitė Vitalija (1999)       
 51   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 52   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 53   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 55   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 56   Mačkinė Jokūbas (2000)       
 57   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 58   Maževičius Justinas (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 59   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 60   Mikalkevičius Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 61   Morkūnas Gytis (2001)   M.Griška   Kauno SŠK 
 62   Motuzas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 63   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus SC 
 64   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 65   Nemanytė Monika (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 66   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 67   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 68   Paukštė Gabrielius (2001)       
 69   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 70   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 71   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 72   Puciliauskas Gintautas (2000)       
 73   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 74   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 75   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 76   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 77   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 78   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 79   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 80   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 81   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 82   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 83   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 84   Savčiukas Andrius (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 85   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 86   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 87   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 88   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 89   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 90   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 91   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 92   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 93   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 94   Šinkūnas Domantas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 95   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 96   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 97   Teteriukovas Augustinas (2001)       
 98   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 99   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 100   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 101   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 102   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 103   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 104   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 105   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 106   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 107   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 108   Verkelis Tadas (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 109   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt