LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių čempionato finalai  (2016-05-20/05-21)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Šaudymo sporto klubas GSKA, Mindaugo g. 42, Vilnius

Nuorodos - Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunučiai   Nejudantis taikinys   25 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunučiai   Pasirodantis taikinys   24 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      27 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      31 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   Nejudantis taikinys   22 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   Pasirodantis taikinys   21 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      21 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      21 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 2   Aleinikovas Vitalijus (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 5   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 6   Bėliakaitė Radvilė (2000)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 7   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 8   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 9   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 10   Bitinaitė Paulina (2004)   S.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 11   Blažytė Šarunė Goda (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 12   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 13   Brazinskaitė Austėja (2000)   T.Klimova   Gaja SM 
 14   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 16   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 17   Butkevičius Rokas (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 18   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 19   Čepulis Laimis (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 20   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 21   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 22   Dambrauskas Edgaras (2001)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 23   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 24   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 25   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 26   Dortman Darja (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 27   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 28   Dubosaitė Salvija (2000)   V.Karandienė   Gaja SM 
 29   Dubosas Irmantas (2000)   R.Navickas   Elektrėnų SC 
 30   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 31   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 32   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 33   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 34   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 35   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 36   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 37   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 38   Grambovskis Gabrielius (2016)   S.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 40   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 41   Kalačiovas Karolis (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 42   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 43   Karaliūtė Ineta (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 44   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 45   Kasperavičius Jokūbas (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 46   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 47   Kijauskas Arminas (2002)      Gaja SM 
 48   Krasauskas Dovydas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 50   Kurkul Loreta (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 51   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 52   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 53   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 54   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 55   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 56   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 57   Maževičius Justinas (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 58   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 59   Mickus Gerardas (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 60   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 61   Mikalkevičius Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 62   Mikulytė Kristina (2001)   M.Vaičius   Kaišiadorių KKSC 
 63   Motuzas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 64   Naudžiūnas Ignas (2001)      Gaja SM 
 65   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 66   Nemanytė Monika (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 67   Nesterova Diana (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 68   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 69   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 70   Pakštytė Laneta (2000)   M.Bakas   SC Dubysa 
 71   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 72   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 73   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 74   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 75   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 76   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 77   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 78   Pučinskas Tomas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 79   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 80   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 81   Rapas Agnius (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 82   Rapas Ugnius (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 83   Raudonytė Sintija (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 84   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 85   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 86   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 87   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 88   Sultanov Filip (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 89   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 90   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 91   Šidlauskaitė Gabija (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 92   Šinkūnas Domantas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 93   Štariova Jekaterina (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 94   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 95   Techanovičius Rolandas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 96   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 97   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 98   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 99   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 100   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 101   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 102   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 103   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 104   Viplentas Vitalijus (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt