LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos mokyklų žaidynių (OF) finalinės varžybos  (2017-06-03/06-03)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      13 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      12 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      11 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      12 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 2   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 3   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 4   Balkevič Madlena (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 5   Baranauskas Martynas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 6   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 7   Bėliakas Jonas (1998)   R.Briedis   Biržų SM 
 8   Berankytė Gustė (1999)      Alytaus SRC 
 9   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 10   Biliūtė Medeina (1999)      Alytaus SRC 
 11   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 12   Blažaitytė Domantė (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 13   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 14   Butkevič Patryk (2004)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 15   Daugerdas Edvin (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 16   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 17   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržų SM 
 18   Gigilevič Artur (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 19   Gornatkevič Karolina (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 20   Jancevič Andžela (1999)      Vilniaur r. SM 
 21   Jurkoit Konrad (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 22   Karkauskaitė Inesa (1999)      Alytaus SRC 
 23   Kazakevičiūtė Rasvita (1999)      Alytaus SRC 
 24   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 25   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 26   Maksimovič Evelina (2002)      Vilniaur r. SM 
 27   Mikulevič Dariuš (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaur r. SM 
 28   Mingaila Jonas (1998)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 29   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 30   Pūdymaitis Aironas (2000)      Alytaus SRC 
 31   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 32   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 33   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 34   Rynkievič Kacper (2003)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 35   Ručinskaitė Gabrielė (1999)      Alytaus SRC 
 36   Savickaitė Gabija (2001)      Alytaus SRC 
 37   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 39   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 40   Trečiokas Ignas (1998)   R.Briedis   Biržų SM 
 41   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų SM 
 42   Vailionis Marius (1998)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 43   Vaitkutė Vaiva (1998)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 44   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 45   Vasilevska Justina (2000)   M.Leščevski   Vilniaur r. SM 
 46   Vasiljeva Ana (1999)      Vilniaur r. SM 
 47   Verkelis Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 48   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt