LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalai  (2017-06-06/06-07)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jauniai   (8s.) 2x10š. (finalinės varžybos 3x10š.)   9 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jauniai   20š. (finalinės varžybos 40š.)   9 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai   30š. (zoninėse varžybose) 60š. (finalo varžybose)    8 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai   3x10š. (zoninėse varžybose) ir 3x20š. (finalo varžybose)   7 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Nejudantis 20š. (finalinės varžybos 30š.)   22 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   Pasirodantis 20š. (finalinės varžybos 30š.)   7 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai   30š. (zoninėse varžybose) 60š. (finalo varžybose)   9 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai   3x10š. (zoninėse varžybose) ir 3x20š. (finalo varžybose)   9 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 2   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 3   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 4   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 5   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 6   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 7   Brazauskas Domantas (1999)      Gaja SM 
 8   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 9   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 10   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 11   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 12   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 13   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 14   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 16   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 17   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 18   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 19   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 20   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 21   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 22   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 23   Kriaučiūnaitė Austėja (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 24   Kundrotaitė Eglė (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 25   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 26   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 27   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 28   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 29   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 30   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 31   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus m. SC 
 32   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 33   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 34   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 35   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 36   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 37   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 38   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 39   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 40   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 41   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 42   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 43   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 44   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 45   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 46   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 47   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 48   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 49   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 50   Šlepikas Julius (1999)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 51   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 52   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 53   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 54   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 55   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 56   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt