LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalai  (2017-06-13/06-13)

Sporto ir rekreacijos centras, Seirijų g. 13A, Alytus  

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      10 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      10 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      12 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      11 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 2   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 3   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 4   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 5   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 6   Blužaitė Gabija (2001)   V.Karandienė   Gaja SM 
 7   Brazauskas Domantas (1999)      Gaja SM 
 8   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 9   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 10   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 11   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 12   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 13   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 14   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 15   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 16   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 17   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 18   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų SM 
 19   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 20   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 21   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 22   Mikalkevičius Paulius (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 23   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 24   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 25   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 26   Puciliauskas Gintautas (2000)       
 27   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 28   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 29   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 30   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 31   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 32   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 33   Rinkevičiūtė Aurelija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 34   Sakalauskaitė Viktorija (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 35   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 36   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 37   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 38   Steponavičiūtė Vaiva (1999)      Gaja SM 
 39   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 40   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 41   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 42   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų SM 
 43   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt