LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  (2017-06-09/06-11)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Raimondas Briedis. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę   8,6,4   16 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas   8,6,4   13 
  3    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      20 
  4    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      14 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Suaugę      28 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jaunimas      25 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      28 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      25 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Standartas   Jaunimas      15 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Standartas   Suaugę      15 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Suaugę      26 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jaunimas      19 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      25 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      18 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 Alytaus m. I kom   2 (3)   5 (1)   2 (3)   5 (1)   3 (3)   2 (3)   3 (3)   6 (3)   5 (1)   6 (1)   7 (2)   7 (1)   7 (2)   6 (1) 
 Alytaus m. II kom.         8 (1)      10 (2)      10 (2)                      
 Biržų raj. kom.   5 (3)   3 (3)   6 (3)   3 (3)   7 (3)   7 (3)   6 (3)   4 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   2 (3)   4 (3)   3 (3) 
 Kauno m. I kom.   4 (3)   4 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   3 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   1 (3)   5 (3)   2 (3)   5 (3) 
 Kauno m. II kom.         4 (3)   6 (1)   8 (3)   8 (3)   7 (3)   8 (3)   7 (1)   5 (2)   6 (3)      6 (3)    
 Kauno rajono kom.               9 (2)   9 (1)   9 (2)   9 (1)                   
 Rokiškio raj. kom.               5 (3)   4 (3)   8 (3)   7 (3)         9 (2)   6 (2)   10 (1)   7 (1) 
 Šiaulių m. I kom.               6 (3)   6 (3)   4 (3)   2 (3)         4 (3)   3 (3)   3 (3)   2 (3) 
 Šiaulių m. II kom.                                 5 (3)   4 (3)   5 (3)   4 (3) 
 Trakų raj. kom.   6 (1)                                        
 Trakų raj. kom.         7 (1)                              8 (2)    
 Trakai                                           
 Trakų raj.I komanda                                 8 (2)          
 Vilniaus m. I kom.   1 (3)   1 (3)   3 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Vilniaus m. II kom.   3 (3)   2 (3)   5 (3)   4 (3)   4 (3)   5 (3)   5 (3)   5 (3)   4 (3)   2 (3)   10 (2)   8 (1)   9 (2)   8 (1) 
 Vilniaus raj. kom.                           6 (1)                

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 2   Avgustovski Tomaš (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 4   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 5   Belskaja Arina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 6   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 7   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus m.I komanda 
 8   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus m.I komanda 
 9   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 10   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 11   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I komanda 
 12   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų rajono komanda 
 13   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kauno m.II komanda 
 14   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kauno m.II komanda 
 15   Danilova Greta (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 16   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 17   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 18   Deksnys Edvinas (1997)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 19   Dragūnaitė Ugnė (1991)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 20   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 21   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 22   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiaulių m.II komanda 
 23   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I komanda 
 24   Ezerskaitė Rima (1998)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 25   Gabrilavičiūtė Darija (2000)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 26   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kauno m.I komanda 
 27   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 28   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 29   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 30   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 31   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Kauno m.II komanda 
 32   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 33   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus m.I komanda 
 34   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kauno m.II komanda 
 35   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Kauno m.I komanda 
 36   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 37   Kašelionis Markas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.I komanda 
 38   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 39   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 40   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.I komanda 
 41   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 42   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Kauno m.I komanda 
 43   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Kauno m.I komanda 
 44   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 45   Kurkulis Armandas (1998)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 46   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 47   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 48   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Kauno m.II komanda 
 49   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 50   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 51   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kauno m.I komanda 
 52   Malyševa Vika (1977)   T.Klimova   Kauno m.I komanda 
 53   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kauno m.I komanda 
 54   Mikaitis Marijonas (2000)      Kauno m.II komanda 
 55   Mikalauskaitė Ernesta (1995)   V.Karandienė   Kauno m.I komanda 
 56   Murzaitė Martina (1999)      Vilniaus m.II komanda 
 57   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kauno m.II komanda 
 58   Nonin Jurij (1959)      Trakai 
 59   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 60   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 61   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakai 
 62   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Kauno m.I komanda 
 63   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.II komanda 
 64   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I komanda 
 65   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I komanda 
 66   Petrutytė Aleksandra (1998)   M.Bakas   Šiaulių m.II komanda 
 67   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kauno m.II komanda 
 68   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 69   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kauno m.I komanda 
 70   Puciliauskas Gintautas (2000)      Kauno m.II komanda 
 71   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno m.II komanda 
 72   Pupšys Aurimas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 73   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 74   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 75   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kauno m.I komanda 
 76   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 77   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 78   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno m.II komanda 
 79   Remenčius Deimantas (2003)      Kauno m.II komanda 
 80   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno rajono komanda 
 81   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakai 
 82   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Kauno m.I komanda 
 83   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 84   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kauno m.I komanda 
 85   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kauno m.I komanda 
 86   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus m.II komanda 
 87   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus m.I komanda 
 88   Stankevičius Mantas (1987)   R.Stankevičius   Kauno rajono komanda 
 89   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 90   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m.II komanda 
 91   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakai 
 92   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 93   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.II komanda 
 94   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiaulių m.II komanda 
 95   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus rajono komanda 
 96   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 97   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus m.I komanda 
 98   Vainilaitis Bartas (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.II komanda 
 99   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 100   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio rajono komanda 
 101   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų rajono komanda 
 102   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų rajono komanda 
 103   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   Šiaulių m. I komanda 
 104   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kauno m.II komanda 
 105   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
 106   Žilėnas Giedrius (1989)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m.I komanda 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt