LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurės varžybos  (2017-09-09/09-10)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Tatjana Klimova.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      8 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      5 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      5 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      2 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Suaugę      4 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jaunimas      11 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      2 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      12 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      2 
  10    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Suaugę      2 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulomis   Jaunimas      3 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      2 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      6 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 2   Bagrov Michail (1965)      SK Tempas 
 3   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 4   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 5   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 6   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Budriūnas Modestas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 8   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 9   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 10   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 11   Ezerskaitė Rima (1998)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 12   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 13   Izutavičius Alfonsas (1954)       
 14   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 15   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 16   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 17   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 18   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 19   Nonin Jurij (1959)      Trakų KKSC 
 20   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 21   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 22   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 23   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 24   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 25   Rakauskas Tomas (1995)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 26   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 27   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 28   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 29   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 30   Ridvanavičius Simonas (1984)       
 31   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 32   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 33   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 34   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 35   Stankevičius Mantas (1987)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 36   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 37   Tamošiūnas Mantas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 38   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Truncė Justinas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 41   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 42   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 43   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 44   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų SM 
 LT Taurė NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt