LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas ir jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-05-11/05-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   11 
  3    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jauniai      21 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jauniai   8sek.x3s.   18 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      15 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      15 
  7    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   7 
  8    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   7 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   apvalus   20 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   pasirodantis   20 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      5 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      5 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 Alytaus I kom.         3 (3)   2 (3)               5 (3)   4 (3)       
 Biržų I kom.         7 (2)   5 (2)               4 (3)   2 (3)       
 Kauno I kom.         1 (3)   4 (3)               2 (3)   3 (3)       
 Kauno II kom.         5 (3)   6 (2)               7 (2)   7 (2)       
 Kauno III kom.         8 (1)                            
 Vilniaus I kom.         2 (3)   1 (3)               1 (3)   1 (3)       
 Vilniaus II kom.         4 (3)   3 (3)               3 (3)   5 (3)       
 Vilniaus III kom.         6 (3)   7 (2)               6 (3)   6 (3)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ajauskaite Raminta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 2   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė    
 3   Andrijauskas Justas (2006)       
 4   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 5   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis    
 6   Barzdžius Linas (2005)       
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 8   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski    
 10   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 11   Bručaitė Ugnė (2004)       
 12   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 13   Budzevičiūtė Austėja (2005)       
 14   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 15   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas    
 16   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržai I 
 17   Gaigalas Domantas (2006)       
 18   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 19   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus I 
 20   Gedvilas Pijus (2005)       
 21   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 22   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 23   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus II 
 24   Grikis Evaldas (2004)       
 25   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas    
 26   Jankauskas Ąžuolas (2004)       
 27   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 28   Jocius Povilas (2001)      Kaunas II 
 29   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 30   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 31   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 32   Kemežys Natas (2006)   M.Leščevski    
 33   Keršys Tomas (2006)   M.Leščevski    
 34   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 35   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 36   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė    
 37   Krivida Vakaris (2005)       
 38   Kunickaitė Heidė (2006)       
 39   Lapienis Dominykas (2004)       
 40   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski    
 41   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 42   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski    
 43   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 44   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 45   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 46   Makčinskaitė Vanesa (2006)       
 47   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas    
 48   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 49   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus II 
 50   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė    
 51   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas    
 52   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus II 
 53   Petrauskas Majus (2006)       
 54   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas II 
 55   Plukytė Emilija (2005)       
 56   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 57   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 58   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 59   Puknys Domantas (2005)   G.Kublickas    
 60   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus III 
 61   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 62   Sanikova Angelina (2005)       
 63   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė    
 64   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski    
 65   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė    
 66   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 67   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas II 
 68   Šeliauskas Eividas (2006)   D.Drevinskienė    
 69   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė    
 70   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus II 
 71   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 72   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė    
 73   Vaicekauskas Tautvydas (2007)       
 74   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 75   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 76   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė    
 77   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė    
 78   Žiedelis Tomas (2006)       
 NUOSTATAI.pdf
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt