LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos čempionatas  (2018-07-07/07-08)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      10 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      14 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      15 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      10 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      12 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      8 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      7 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 2   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 3   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 4   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 5   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 6   Cickevičius Edgaras (1997)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 8   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 9   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 10   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 11   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 12   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 13   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 14   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 15   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 16   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 17   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 18   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 19   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 20   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 21   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 22   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 23   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 24   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 25   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 26   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Malyševa Vika (1977)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 28   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 29   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 30   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus SC 
 31   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 32   Nonin Jurij (1959)      Trakų KKSC 
 33   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 34   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 35   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 36   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 37   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 38   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 39   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 40   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 41   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 42   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 43   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 44   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 45   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 46   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 47   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 48   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 49   Voitiukevičius Pavelas (1978)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 50   Zajančkauskienė Lina (1981)      Alytaus SRC 
 51   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 LČ Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt