LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


BALTIC CUP 2017

Lapkričio 2-5 dienomis, Lenkijoje, Leboje, įvyko kasmetinis tarptautinis renginys BALTIC CUP ir AMICUS CUP 2017. Varžybose dalyvavo Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos bei Lietuvos šaulių delegacijos.

Norime kartu pasidžiaugti ir pasveikinti mūsų šaulius su pasiekimais tarptautinėse varžybose!
BALTIC CUP 2017

Rungtyje pneumatiniu šautuvu po atkaklios kovos kvalifikaciniuose startuose, Jūratė ČESYNAITĖ ir Martyna DŽAPBAROVAITĖ pateko į varžybų finalus. Abi alytiškės iškovojo 8 vietas bendrose įskaitose savo grupėse.
Į rungties pneumatiniu pistoletu finalą pro kvalifikacijos Vilius SABATAITIS žengė 2-oje pozicijoje. Tačiau finalas lėmė, jog Vilius bendroje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.
Jo bendrakraštis, Emilis BRUŽAS užėmė 5-ąją vietą jaunių grupėje.
Stiprų rezultatą parodė Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, pneumatinio pistoleto rungtyje užėmusi 3-ąją vietą.
O mūsų sesės Greta ir Gabrielė RANKELYTĖS atkakliai kovojusios kvalifikacijoje ir į finalą žengusios kartu, 3-oje ir 4-oje pozicijose, finale parodė ką sugeba geriausiai. Gabrielė nusileido sesei, tačiau kartu jos nenusileido nei vienai kitai šaulei ir bendroje įskaitoje Gabrielė užėmė 2-ąją vietą, o Greta tapo varžybų čempione.
Nepamirškime ir FINAL MIX rungties, kur dalyvavo dvi mūsų šaulių poros: Gabrielė RANKELYTĖ ir Vilius SABAITAITIS bei Greta RANKELYTĖ ir Gintautas Pucilauskas. Gabrielei su Viliumi sekėsi silpniau, jie užėmė 18-ąją vietą šioje rungtyje, o Greta su Gintautu iškovojo 7-ąją vietą.
AMICUS CUP 2017

Po atkaklių kovų Baltijos Taurės varžybose, šauliai dalyvavo antrojoje kvalifikacijoje - varžybose AMICUS CUP 2017. Čia mūsų šauliai parodė ne ką mažesnius rezultatus nei Baltijos Taurėje.
Rungtyje pneumatiniu šautuvu, Martyna DŽAPBAROVAITĖ pirmoji žengė į finalą, tačiau po nesėkmingos šūvių serijos užėmė 7-ąją vietą.
Rungties pneumatiniu pistoletu finale dalyvavo du mūsų šalies vaikinai: Gintautas PUCILAUSKAS ir Vilius SABATAITIS. Gintautas iš 8-osios vietos finale pakilo į 5-ąją, o Vilius stabiliu rezultatu žengė į finalą 4-oje vietoje, kurią išlaikė iki pat finalo pabaigos.
Gabrielė RANKELYTĖ, rungtyje pneumatiniu pistoletu, buvo per plauką nuo dar vieno medalio - žengusi į finalą 3-ioje vietoje, bendroje įskaitoje po finalo Gabrielė užėmė 4-ąją.
Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, įdėjusi dideles pastangas kvalifikacijoje ir be finalo tapo varžybų nugalėtoja.
Ir vėl suspindo Gretos RANKELYTĖS žvaigždė - į finalą ipo kvalifikacijos Greta žengė pirmuoju numeriu ir finale nusileido tik vienai varžovei - Agatei RAŠMANE(Latvija).
SVEIKINAME varžybų nugalėtojas, prizininkus ir dalyvius! Sėkmės kituose tarptautiniuose susitikimuose!
Dalinamės varžybų organizatorių, fotografo Piotro Boniaszczuk ir trenerės Vidos Zvicevičienės nuotraukomis.

2017-11-07 11:44

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt