LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas baigėsi

Žiemišką ir šaltą savaitgalį, sausio 20-21 dienomis, visas Lietuvos jaunimas rinkosi į Alytaus rekreacijos centre esančią šaudyklą, kurioje įvyko Lietuvos jaunimo čempionatas pneumatiniais ginklais, komandinėje ir asmeninėje įskaitoje. Po įtemptos kovos, jaunimas įrodė, kas Lietuvoje šiuo metu geriausi. Norime pasveikinti visus čempionato dalyvius ir prizininkus, geriausius sportininkus asmeninėje ir stipriausias komandas komandinėje įskaitoje bei juos paruošusius trenerius!

KOMANDINĖ ĮSKAITA

Pistoletas

I vieta - KAUNO 1 KOMANDA: Emilis BRUŽAS, Mykolas GIEDRAITIS, Gintautas PUCILAUSKAS (trenerė R.Masalskytė)
II vieta - VILNIAUS 1 KOMANDA: Karol BELEVIČ, Kajus Astijus KASPERAVIČIUS ir Justinas MACKONIS (trenerė V.Zvicevičienė)
III vieta - RASEINIŲ KOMANDA: Aidas BERŽĖNAS, Gediminas AUŠRA, Liudas RAČICKAS (treneris A.Baublys)

I vieta - KAUNO 1 KOMANDA: Paulė KAIRYTĖ, Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, Vaiva STEPONAVIČIŪTĖ (trenerė V.Karandienė)
II vieta - VILNIAUS 1 KOMANDA (Gabrielė RANKELYTĖ, Greta RANKELYTĖ, Elzė KILAITĖ (trenerė V.Zvicevičienė)
III vieta - RASEINIŲ KOMANDA: Klaudija AČAITĖ, Emilija KUMPIKEVIČIŪTĖ, Jovilė MAČIULYTĖ (treneris A.Baublys)
Šautuvas

I vieta - KAUNO RAJ. KOMANDA: Auridas RAMEIKA, Matas BLAŠKEVIČIUS, Mindaugas RYBAKOVAS (trenerė L.Stankevičienė)
II vieta - ALYTAUS 1 KOMANDA: Rokas PETKEVIČIUS, Nojus BUKLERIS, Edas ADŽGAUSKAS (treneris Č.Pavilonis)
III vieta - ŠIAULIŲ KOMANDA: Donatas DEKSNYS, Deividas DRYŽA, Rytis KONTRIMAS (treneris M.Bakas)

I vieta - KAUNO 1 KOMANDA: Greta RAMONAITĖ, Justina MEKIONYTĖ, Kristina RUGINYTĖ (trenerės T.Klimova, V.Pabalienė)
II vieta - ŠIAULIŲ KOMANDA: Agnė URBONAITĖ, Gabrielė LUKAŠEVIČIŪTĖ, Kornelija RAČKAUSKAITĖ (treneris M.Bakas)
III vieta - BIRŽŲ KOMANDA: Ugnė LEGANAVIČIŪTĖ, Vilmantė AŠAKAITĖ, Laura VIEDERYTĖ (trenerė D.Drevinskienė)
ASMENINĖ ĮSKAITA

Pistoletas

I vieta - Gabrielė RANKELYTĖ (Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
II vieta - Greta RANKELYTĖ (Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
III vieta - Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ (Kaunas, trenerė V.Karandienė)

I vieta - Gintautas PUCILAUSKAS (Kaunas, trenerė R.Masalskytė)
II vieta - Emilis BRUŽAS (Kaunas, treneris V.Sabataitis)
III vieta - Karol BELEVIČ (Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
Šautuvas

I vieta - Matas BLAŠKEVIČIUS (Kauno raj., treneris L.Stankevičienė)
II vieta - Rokas PETKEVIČIUS (Alytus, treneris Č.Pavilonis)
III vieta - Mykolas OSENCOVAS (Vilnius, treneris M. Leščevski)
I vieta - Greta RAMONAITĖ (Kaunas, trenerė T.Klimova)
II vieta - Laura VIEDERYTĖ (Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
III vieta - Martyna DŽAPBAROVAITĖ (Alytus, treneris Č.Pavilonis)

Varžybų - Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas (2018-01-20) - rungtys ir rezultatai

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      32 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      35 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 

2018-01-24 08:38

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt