LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Šaulių savaitgalis tarptautinėse varžybose Pucke

Vasario 9-11 dienomis, Pucke, Lenkijoje įvyko tarptautinės šaudymo pneumatiniais ginklais varžybos Zaslubiny z morzem 2018. Varžybose, kuriose dalyvauja gausus sportininkų būrys iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Slovakijos ir Lietuvos, dalyviai išbando save trijose skirtingose rungtyse: pirmojo starto metu kovoja dėl patekimo į tos dienos finalą, antrojo starto metu - dėl patekimo į mixų varžybas, o trečiąją varžybų dieną sportininkai burtu keliu atrenkami į varžybų superfinalą.
Šiais metais mūsų šauliai gausiai sudalyvavo visose rungtyse ir užėmė daug prizinių vietų. Pristatome visus dalyvius ir jų pasiektus rezultatus!
Karolis GIRULIS - pirmojo starto metu, alytiškis rezultatu 625,5 tšk. kvalifikacijoje, pasiekė finalinės serijos rekordą (248,5 taškų) ir iškovojo čempiono vardą vyrų grupėje. Antrojo starto metu Karolis pagerino ir kvalifikacinio starto rekordą (629,5 taškų) ir iškovojo dar vieną čempiono vardą vyrų grupėje.
Jūratė ČESYNAITĖ - alytiškė iškovojo pirmąją vietą moterų finale, kvalifikaciją įveikusi su 616,2 tšk. ir finale surinkusi 240,2 taškų. Antrojo starto metu Jūratė taip pat iškovojo pirmąją vietą, surinkusi 616,2 taškų.
Felicija BENDORIŪTĖ - vilnietė iškovojo trečiąją vietą moterų finale (219,3 tšk.), į jį patekusi su rezultatu 605,0 taškų. Antrasis startas pasisekė kiek mažiau - Felicija iškovojo ketvirtąją vietą (603,7 tšk.)
Martyna DŽAPBAROVAITĖ puikiai susidorojusi su nesusipratimais finalo metu, alytiškė Martyna, rezultatu 237,3 tšk. finale iškovojo antrąją vietą jaunimo grupės finale. Į šį finalą Martyna pateko su rezultatu 611,4 taškų. O antrojo starto metu, surinkusi 609,2 taškų Martyna užėmė antrąją vietą.
Karolina GORNATKEVIČ kvalifikacijoje surinkusi 579,8 taškų pateko į jaunimo grupės finalą. Vilnietė puikiai laikėsi finale, tačiau atitrūkusi nuo varžovės 0,6 taško skirtumu, Karolina užėmė ketvirtąją vietą finale. Antrojo starto metu, Karolina surinko 585,6 taškų ir liko penktoje vietoje.
Vaikinų grupėje, alytiškis Rokas PETKEVIČIUS pateko į finalą surinkęs 602,4 taško. Po finalinių šūvių, rezultatu 195,2 tšk. Rokas iškrito ir užėmė ketvirtąją vietą. Antrojo starto metu alytiškis surinko 595,8 tšk. ir užėmė trečiąją vietą.
Otto JANULIN po kvalifikacijos patekęs į finalą aštuntoje pozicijoje, finale užėmė septintąją vietą. Antrojo starto metu vilnietis liko aštuntu jaunimo grupėje.
Martinas LESINAS po kvalifikacijos patekęs į finalą septintoje pozicijoje, finale užėmė aštuntąją. Antrojo starto metu Martinas surinko 582,4 taškų ir liko šeštoje vietoje.
Danielius JANAUDIS pirmojo starto metu užėmė 11-ąją vietą, antrojo - 9-ąją vietą.
Užtat Mykolas OSENCOVAS pirmojo starto metu surinkęs 487,9 taškų užėmė penktąją vietą, tačiau antrojo starto metu vilnietis pagerino rezultatą iki 499,0 taškų ir užėmė antrąją vietą jaunių grupėje.
Jekaterina ŽDANOVA kvalifikacijoje surinkusi 566 taškų pateko į finalą, kuriame iškovojo antrąją vietą. Vilnietė finale surinko 235,2 taškų. Antrojo starto metu Jekaterina surinko 568 taškus ir užėmė trečiąją vietą moterų grupėje.
Vaida TRAKIMAITĖ kvalifikaciją praėjusi rezultatu 540 taškų ir finale puikiai pradėjusi savo pasirodymą, nusileido varžovėms ir užėmė šeštąją vietą. Antruoju startu kaunietė pagerino rezultatą iki 548 taškų ir užėmė taip pat šeštąją vietą.
Alytiškis Kęstutis BILIUS pirmojoje kvalifikacijoje surinkęs 568 taškus, finale iškovojo penktąją vietą (173,5 tšk.), o antruoju startu, surinkęs 560 taškų, užėmė 11-ąją.
Vilius SABATAITIS pirmuoju startu surinkęs 564 taškus, liko dešimtas ir nepateko į varžybų finalą. Antruoju startu surinkęs 567 taškus, kaunietis liko devintoje vietoje.
Ir šiose varžybose sužybėjo Gabrielė RANKELYTĖ - kvalifikacijoje surinkusi 554 taškus, finale Gabrielė buvo antra (228,9 tšk.). Tačiau antrojo starto metu vilnietė surinko solidų, 570 taškų, rezultatą ir užėmė pirmąją vietą.
Greta RANKELYTĖ sėkme neatsiliko nuo sesers - kvalifikacijoje vilnietė pataikė 457 taškus ir jaunių grupėje tapo čempione, o antrodo starto metu pagerinusi rezultatą iki 467 taškų, Greta antrąsyk tapo jaunių grupės čempione.
Nuo Gretos mažai atsiliko kaunietė Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ, kuri, surinkusi 456 taškus, užėmė antrąją vietą. Antrojo starto metu sekėsi panašiai - 455 taškai ir antroji vieta jaunių grupėje.
Karol BELEVIČ tapo absoliučiu jaunių grupės čempionu - su rezultatais 462 ir 461 tšk. Karolis ir pirmuoju ir antruoju startu užėmė pirmąsias vietas.
Kaunietis Mykolas GIEDRAITIS pirmojo starto metu surinkęs 429 taškus, užėmė 10-ąją, tačiau antrojo starto metu pagerinęs rezultatą iki 442 taškai, Mykolas užėmė ketvirtąją vietą.
Ugnė VAICKELIONYTĖ iš Alytaus, pirmuoju startu užėmė 11-ąją vietą, tačiau antrojo starto metu surinkusi 448 tšk. užėmė ketvirtąją vietą jaunių grupėje.
Rasa URBONAITĖ po kvalifikacijos patekusi į finalą aštuntoje pozicijoje, po finalo užėmė ir galutinę, aštuntąją vietą. Antrojo starto metu vilnietė taip pat tapo aštuntąją jaunimo grupėje.
Emilija SUCHALET jaunių grupėje pirmojo starto metu surinkusi 434 taškus, liko 12-oje, o antrojo starto metu su rezultatu 421 taškai - 14-oje vietoje.
Emilija MILIAJEVAITĖ surinkusi 428 taškų užėmė 14-ąją, o antruoju startu, su rezultatu 423 taškų - 17-ąją vietą. Emilija šiose varžybose buvo apdovanota kaip pati jauniausia šių varžybų dalyvė (2006 m.)
Ieva KIKAITĖ iš Kauno, dėl techninių kliūčių turėjusi nemalonumų startų metu, užėmė 20-ąją ir 21-ąją vietas.
MIX rungtyje mūsų šauliai ne tik kovojo prieš kitų šalių atstovus, tačiau ir sudarė komandas. Burtai lėmė, jog šautuvo finale savo jėgas komandoje išbandė:
Rokas PETKEVIČIUS ir Karolina GORNATKEVIČ (13 vieta)
Mykolas OSENCOVAS ir Gabriela MICHALSKA (8 vieta)
Felicija BENDORIŪTĖ ir Jakub SZRAMKA (4 vieta)
Prizininkais tapo:
Jūratė ČESYNAITĖ ir Maciej KOWALEWICZ (3 vieta)
Martyna DŽAPBAROVAITĖ ir Pawel TOKARZ (2 vieta)
ir varžybų nugalėtojais: Karolis GIRULIS ir Julia OKUNIEWSKA.

Pistoleto finale:
Jekaterina ŽDANOVA ir Adrian ZAJKOWSKI (15 vieta)
Vaida TRAKIMAITĖ ir Viktors BLADA (14 vieta)
Greta RANKELYTĖ ir Patryk BUDZIAK (9 vieta)
Karol BELEVIČ ir Agata WRUK (8 vieta)
Gaivilė MAKAREVIČIŪTĖ ir Kęstutis BILIUS (6 vieta)
Prizininkais tapo:
Gabrielė RANKELYTĖ ir Vilius SABATAITIS (3 vieta)
O varžybų SUPERFINALE kovojo burtu keliu ištraukti dalyvių numeriai. Į juos pateko ir vietas užėmė 5 mūsų šauliai:
Šautuvo finale:
Otto JANULIN surinkęs 151,3 taškų užėmė šeštąją vietą.
Rokas PETKEVIČIUS surinkęs 237,4 taškų užėmė antrąją vietą superfinale, nusileidęs varžybų nugalėtojai Joannai WODKOWSKAI 1,7 tšk.

O pistoleto finale:
Emilija SUCHALET su rezultatu 104,9 taškų, užėmė aštuntąją vietą,
Rasa URBONAITĖ su rezultatu 123,6 taškų - septintąją vietą.

Finaliniu rezultatu 236,2 taškų ir 12,6 taškų skirtumu atsiplėšusi nuo varžovų, VARŽYBŲ NUGALĖTOJA tapo vilnietė GABRIELĖ RANKELYTĖ .

Varžybų - Tarptautinės Pucko varžybos (2018-02-09) - rungtys ir rezultatai

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 

2018-02-12 16:36

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt