Sveikiname šaulius, iškovojusius Alytaus meto taurės apdovanojimus bei jų trenerius:
PISTOLETAS
2004 m. ir jaunesni
Jogailą Vaicekauską (I vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Domantą Bilskį (II vieta, Kaunas, trenerė R.Masalskytė)
Marių Vasiljevą (III vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
2001-2003 m.
Mykolą Giedraitį (I vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Aidą Beržėną (II vieta, Raseiniai, treneris A.Baublys)
Dominyką Gedminą (III vieta, Kaunas,
2000 m. ir vyresni
Kęstutį Bilį (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Giedrių Biconą (II vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Rimantą Stasiukyną (III vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
2004 m. ir jaunesnės
Ugnę Bručaitę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gabrielę Eidukynaitę (II vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Angeliną Sanikovą (III vieta, Kaunas)
2001-2003 m.
Ugnę Vaickelionytę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gaivilę Makarevičiūtę (II vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Miglę Liubamirskaitę (III vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
2000 m. ir vyresnės
Liną Zajančkauskienę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gabrielę Rankelytę (II vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
Gretą Rankelytę ((III vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
ŠAUTUVAS
2004 m. ir jaunesni
Džiugą Morkūną (I vieta, Kaunas, trenerė V.Pabalienė)
Mantvydą Strelčiūną (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Gustą Lieščinską (III vieta, Kaunas, trenerė T.Klimova)
2001-2003 m.
Teodorą Žalkauską (I vieta, Kaunas)
Evaldą Prunskų (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Nojų Buklerį (III vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
2000 m. ir vyresni
Karolį Girulį, pagerinusį Lietuvos rekordą finale (I vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Roką Petkevičių (II vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Tomą Simokaitį (III vieta, Kaunas, trenerė V.Pabalienė)
2004 m. ir jaunesnės
Gabrielę Tamašauskaitę (I vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Gretą Jurpalytę (II vieta, Kauno raj., treneris R.Stankevičius)
Agnę Pliaugaitę (III vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
2001-2003 m.
Justiną Jančiulevičiūtę (I vieta, Kauno raj., treneris R.Stankevičius)
Laurą Viederytę (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Justiną Mekionytę (III vieta, Kaunas, V.Pabalienė)
2000 m. ir vyresnės
Jūratę Česynaitę (I vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Korneliją Račkauskaitę (II vieta, Šiauliai, treneris M.Bakas)
Gabrielę Lukašavičiūtę (III vieta, Šiauliai, treneris M.Bakas)
SVEIKINAME!
|