LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


ALYTAUS MERO TAURĖ

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, šį savaitgalį, kovo 9-11 dienomis, Alytuje įvyko Alytaus mero taurės varžybos. Varžybose pneumatiniais ginklais susitiko šauliai iš Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šiaulių ir vietiniai Alytaus sportininkai.
Sveikiname šaulius, iškovojusius Alytaus meto taurės apdovanojimus bei jų trenerius:

PISTOLETAS

2004 m. ir jaunesni
Jogailą Vaicekauską (I vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Domantą Bilskį (II vieta, Kaunas, trenerė R.Masalskytė)
Marių Vasiljevą (III vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)

2001-2003 m.
Mykolą Giedraitį (I vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Aidą Beržėną (II vieta, Raseiniai, treneris A.Baublys)
Dominyką Gedminą (III vieta, Kaunas,

2000 m. ir vyresni
Kęstutį Bilį (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Giedrių Biconą (II vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Rimantą Stasiukyną (III vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)

2004 m. ir jaunesnės
Ugnę Bručaitę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gabrielę Eidukynaitę (II vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Angeliną Sanikovą (III vieta, Kaunas)

2001-2003 m.
Ugnę Vaickelionytę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gaivilę Makarevičiūtę (II vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)
Miglę Liubamirskaitę (III vieta, Kaunas, trenerė V.Karandienė)

2000 m. ir vyresnės
Liną Zajančkauskienę (I vieta, Alytus, trenerė A.Brusokienė)
Gabrielę Rankelytę (II vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)
Gretą Rankelytę ((III vieta, Vilnius, trenerė V.Zvicevičienė)

ŠAUTUVAS

2004 m. ir jaunesni
Džiugą Morkūną (I vieta, Kaunas, trenerė V.Pabalienė)
Mantvydą Strelčiūną (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Gustą Lieščinską (III vieta, Kaunas, trenerė T.Klimova)

2001-2003 m.
Teodorą Žalkauską (I vieta, Kaunas)
Evaldą Prunskų (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Nojų Buklerį (III vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)

2000 m. ir vyresni
Karolį Girulį, pagerinusį Lietuvos rekordą finale (I vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Roką Petkevičių (II vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Tomą Simokaitį (III vieta, Kaunas, trenerė V.Pabalienė)

2004 m. ir jaunesnės
Gabrielę Tamašauskaitę (I vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Gretą Jurpalytę (II vieta, Kauno raj., treneris R.Stankevičius)
Agnę Pliaugaitę (III vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)

2001-2003 m.
Justiną Jančiulevičiūtę (I vieta, Kauno raj., treneris R.Stankevičius)
Laurą Viederytę (II vieta, Biržai, trenerė D.Drevinskienė)
Justiną Mekionytę (III vieta, Kaunas, V.Pabalienė)

2000 m. ir vyresnės
Jūratę Česynaitę (I vieta, Alytus, treneris Č.Pavilonis)
Korneliją Račkauskaitę (II vieta, Šiauliai, treneris M.Bakas)
Gabrielę Lukašavičiūtę (III vieta, Šiauliai, treneris M.Bakas)

SVEIKINAME!



Varžybų - Alytaus m. Mero taurė (2018-03-09) - rungtys ir rezultatai

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   18 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   16 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   20 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   15 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   16 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   16 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   7 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   14 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   16 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2004 m. ir jaunesni   10 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001 - 2003 m.g.   8 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m. ir vyresni   14 

2018-03-12 15:01

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt