LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Ričardo Tarbūno taurė

Birželio 28 dieną, Šiauliuose, Oksalio šaudykloje, įvyko šaudymo varžybos mažo kalibro ginklais.
Varžybos, vykstančios jau antrus metus ir tampančios tradicinėmis, skirtos pagerbti ilgametį Šiaulių miesto kulkinio šaudymo trenerį Ričardą Tarbūną.
Varžybose rungėsi dabartiniai sporto mokyklos Dubysa auklėtiniai, buvę R. Tarbūno treniruojami sportininkai, Šiaulių miesto šaudymo klubų Dešimtukas ir Trys linijos nariai.

Vyresniųjų grupėje (gimę 2001 m. ir vyresni) buvo šaudoma 30 šūvių rungtyje gulomis. Čempionais tapo RYTIS KONTRIMAS („SM“ Dubysa) surinkęs 298,1 tšk., tarp merginų taikliausia tapo KORNELIJA RAČKAUSKAITĖ („SM“ Dubysa) 290,9 tšk.

Jaunesniųjų grupėje (gimę 2001m. ir jaunesni) buvo šaudoma 20 šūvių rungtyje gulomis. Nugalėjo ORESTAS PLEKAVIČIUS („SM“ Dubysa) surinkęs 188,2 tšk., tarp mergaičių taikliausia tapo AGNĖ URBONAITĖ („SM“ Dubysa) 187,5 tšk.

Sveikiname nugalėtojus bei prizininkus!

Vykusiomis varžybomis treneris R.Tarbūnas ypač džiaugėsi, dėkojo susirinkusiems buvusiems jo auklėtiniams, bendražygiams, Šiaulių miesto šaudymo entuziastams, bei dabartiniams sportininkams. Linkėjo neapleisti šios šaunios ir azartiškos sporto šakos, o jauniesiems šauliams dalino patarimus, ir šaudymo paslaptis, kurių bagažas, sukauptas per ilgamečius darbo metus, tikrai įspūdingas. Per 42 metus treniravimo Sporto mokykloje DUBYSA, Ričardo Tarbūno treniruojami šauliai ne kartą tapo Lietuvos čempionais ir prizininkais. Trenerio auklėtiniai - Dalia Rudauskaitė, Liutauras Tarbūnas, Mantas Bakas, Augtumas Adeikis bei Mindaugas Jucius atstovavo įvairaus amžiaus Lietuvos šaudymo rinktines, gerino šalies rekordus. Nuoširdžiai dėkojame treneriui Ričardui Tarbūnui už jo neįkainojamą indėlį į šaudymo sporto istoriją bei plėtrą ne tik Šiauliuose, tačiau ir visoje Lietuvoje.
 PROTOKOLAS
 NUOSTATAI

2018-06-13 21:24

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt