LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Pasaulio šaudymo sporto čempionato rezultatai

Š.m. rugpjūčio 31 - rugsėjo 15 dienomis Changwone, Pietų Korėjoje vyksta pasaulio šaudymo sporto čempionatas.
Šiose varžybose Lietuvai atstovauja 11 kulkinio ir stendinio šaudymo sporto atstovų:
- Donatas Blaškevičius,
- Alisa Bogdanova,
- Jūratė Česynaitė,
- Martyna Džapbarovaitė,
- Karolis Girulis,
- Ronaldas Račinskas,
- Gabrielė ir Greta Rankelytės,
- Rytis Sventickas,
- Aleksej Zareckij ir
- Jekaterina Ždanova.

Sportininkus lydi treneriai: Germanas Bogdanovas, Česlovas Pavilionis ir Vida Zvicevičienė.
Mūsų sportininkai startuos net 15 rungčių:
- tranšėjinė aikštelė, vyrai
- apvali aikštelė, merginos ir vyrai
- 10 m oriniu šautuvu, moterys, merginos, vyrai
- 50 m šautuvu iš trijų padėčių, moterys ir vyrai
- 50 m šautuvu gulomis, moterys ir vyrai
- 10 m oriniu šautuvu, Mix komanda
- 10 m oriniu pistoletu, moterys ir merginos
- 25 m sportiniu pistoletu moterys ir merginos
Šiose varžybose savo taiklumą demonstruoja daugiau kaip 1800 šaulių iš viso pasaulio.

Visų šaulių sąrašą galite rasti čia: https://issf-sports.org/media/…

Finalų VIDEO: https://issf-sports.org/pages/… ir https://livestream.com/ISSF.

Varžybų programa ir rezultatai: https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 7-8 d.
25M PISTOL WOMEN

25 m sportiniu pistoletu, moterys - Jekaterina Ždanova - 560 (10*) ir 72 vieta tarp 80 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
1. BATSARASHKINA Vitalina RUS - 588 (20*)
2. KOSTEVYCH Olena UKR - 587 (26*)
3. KARSCH Monika GER - 586 (27*)

https://issf-sports.org/compet…

Finalinių varžybų nugalėtoja buvo išaiškinta tik po trijų papildomų serijų:
1. KOSTEVYCH Olena UKR - 37 (4+4+3)
2. BATSARASHKINA Vitalina RUS - 37 (4+4+2)
3. VENNEKAMP Doreen GER - 31

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 7 d.
10M AIR RIFLE WOMEN JUNIOR

10 m oriniu šautuvu, merginos - Martyna Džapbarovaitė - 617,2 ir 47 vieta tarp 77 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
1. VALARIVAN Elavenil IND - 631
2. AGRAWAL Shreya IND - 628,5
3. SHI Mengyao CHN - 627,4

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. SHI Mengyao CHN - 250,5
2. VALARIVAN Elavenil IND - 249,8
3. AGRAWAL Shreya IND - 228,4

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 7 d.
50M RIFLE 3 POSITIONS WOMEN. ELIMINATION

50 m šautuvu iš 3 padėčių, moterų atrankinės varžybos - Jūratė Česynaitė - 1143 (34*) ir 33 vieta tarp 43 pamainos dalyvių.

https://issf-sports.org/compet…
50 m rifle 3 positions women. Iš 88 atrankoje dalyvavusių šaulių, tik 60 buvo pakviestos į Kvalifikacines varžybas:
1. STRAUB Isabella GER - 1176 (65*)
2. PEER Franziska AUT - 1176 (61*)
3. MCINTOSH Seonaid GBR - 1175 (66*)

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. KARIMOVA Yulia RUS - 461,1
2. STRAUB Isabella GER - 495,5
3. PEJCIC Snjezana CRO - 466,4

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 6 d.
50M RIFLE 3 POSITIONS MEN. ELIMINATION

50 m šautuvu iš trijų padėčių, vyrų atrankinės varžybos - Karolis Girulis - 1152 (40*) ir 32 vieta tarp 44 pamainos dalyvių.

https://issf-sports.org/compet…
50 m rifle 3 positions men. Iš 105 atrankos varžybose dalyvavusių šaulių tik 60 buvo pakviesti į Kvalifikacines varžybas:
1. HUI Zicheng CHN - 1182 (71*)
2. BARTNIK Tomasz POL - 1182 (63*)
3. YANG Haoran CHN - 1180 (72*)

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. BARTNIK Tomasz POL - 460,4
2. GORSA Petar CRO - 457,4
3. MCPHAIL Michael USA - 446,9

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 5 d.
10M AIR PISTOL WOMEN JUNIOR

10 m oriniu pistoletu, merginos - Gabrielė Rankelytė - 559 (12*) ir 41 vieta; Greta Rankelytė - 553 (12*) ir 57 vieta tarp 68 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
1. YOO Hyunyoung KOR - 576 (15*)
2. JEDRZEJEWSKI Camille FRA - 573 (16*)
3. KHUTSIBERIDZE Nino GEO - 571 (15*)

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. TARHAN Sevval Ilayda TUR - 237,9
2. CHOO Gaeun KOR - 234,5
3. KILADZE Lizi GEO - 213,6

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 4 d.
50M RIFLE PRONE WOMEN. ELIMINATION

50 m šautuvu gulomis, moterų atrankinės varžybos - Jūratė Česynaitė - 600,9 taško ir 37 vieta tarp 38 pamainos dalyvių.

https://issf-sports.org/compet…
50 m rifle prone women. Iš 86 atrankos varžybose dalyvavusių šaulių, tik 58 galėjo dalyvauti
Rugsėjo 4 d.
50M RIFLE PRONE MEN. ELIMINATION

50 m šautuvu gulomis, vyrų atrankinės varžybos - Karolis Girulis - 601,2 taško ir 49 vieta tarp 52 pamainos dalyvių.

https://issf-sports.org/compet…
50 m rifle prone men. Iš 110 atrankos varžybose dalyvavusių šaulių, tik 60 galėjo dalyvauti Kvalifikacinėse varžybose:
1. OLSEN Steffen DEN - 628,2
2. BOGAR Stian NOR - 627,8
3. MATHIS Thomas AUT - 627,1

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 4 d.
10M AIR PISTOL WOMEN

10 m oriniu pistoletu, moterys - Jekaterina Ždanova - 560 (11*) ir 71 vieta tarp 100 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
1. BATSARASHKINA Vitalina RUS - 586 (24*)
2. KORAKAKI Anna GRE - 584 (20*)
3. ARUNOVIC Zorana SRB - 5832 (20*)

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. KORAKAKI Anna GRE 241,1
2. ARUNOVIC Zorana SRB 239,8
3. KIM Bomi KOR 218,8

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 3 d.
10M AIR RIFLE WOMEN

10 m oriniu šautuvu, moterys - Jūratė Česynaitė - 618,2 taško ir 87 vieta tarp 113 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
1. IM Hana KOR - 630,9
2. JUNG Eunhea KOR - 630,7
3. LIN Ying-Shin TPE - 629.

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. IM Hana KOR - 251,1
2. MOUDGIL Anjum IND - 248,4
3. JUNG Eunhea KOR - 228,0

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 3 d.
10 M AIR RIFLE MEN

10 m oriniu šautuvu, vyrai - Karolis Girulis surinko 621,2 taško ir užėmė 63 vietą tarp 112 dalyvių.
10 m air rifle men. Kvalifikacinės varžybos:
Geriausias rezultatas ruso KAMENSKIY Sergey - 632,4 taško.

https://issf-sports.org/compet…

Finalinės varžybos:
1. KAMENSKIY Sergey RUS 248,4 taško
2. GORSA Petar CRO 247,5 taško
3. MARICIC Miran CRO 227,3 taško.

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 2 d.-3 d.
TRAP MEN

Pirmąją varžybų dieną startavo ir kitą dieną kovas pratęsė tranšėjinės aikštelės šauliai:
- Blaškevičius Donatas - 111 taškų, 93 vieta;
- Rytis Sventickas - 110 taškų, 98 vieta;
- Aleksej Zareckij - 109 taškai, 107 vieta tarp 127 dalyvių.

Kvalifikacinės varžybos:
Geriausią 123 taškų rezultatą surinko du sportininkai: amerikietis ELLER Walton ir slovakas VARGA Erik. Tik po trijų papildomų šūvių Eller pranoko Vargą.
Įdomesnė kova vyko dėl kitų 4 vietų į finalą, nes antrą rezultatą - 122 taškai kvalifikacinėse varžybose surinko net 6 šauliai.
Jau po dviejų šūvių iš kovos pasitraukė kinas DU Yu ir kroatas CERNOGORAZ Giovanni. Trečios ir ketvirtos vietos finalistus sužinojome tik po 43 taiklių šūvių.

https://issf-sports.org/compet…

Finalines varžybas užtikrintai laimėjo ir pasaulio rekordą pakartojo ispanas FERNANDEZ Alberto.

https://issf-sports.org/compet…
Rugsėjo 2 d.
10 M AIR RIFLE MIXED TEAM

Pirmąją varžybų dieną pradėjo orinio šautuvu Mix komandos šauliai: Karolis Girulis ir Jūratė Česynaitė surinko po 414,6 ir 406,8 taško ir bendroje įskaitoje rezultatu 821,4 taško užėmė 56 vietą tarp 70 dalyvių.

10 m air rifle mixed team.Kvalifikacinėse varžybose Kinijos pora ZHAO Ruozhu ir YANG Haoran surinko 840,5 taško ir į finalą pateko pirmu numeriu.

https://issf-sports.org/compet…

Ši pora laimėjo ir Finalines varžybas, rezultatu 500,9 taško.
Antrąją vietą laimėjo kita Kinijos komanda (WU Mingyang ir ONG Buhan), atsilikusi tik 0,3 taško.
Trečiają vietą užėmė komanda iš Rusijos: GALASHINA Anastasiia ir MASLENNIKOV Vladimir.

https://issf-sports.org/compet…

2018-09-11 09:34

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt