LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Tarptautinės šaudymo varžybos Estijoje

Kovo 5-8 d. Estijoje, Haapsalu mieste įvyko tarptautinės XXXI-osios Ilmar Randma taurės varžybos. Jose dalyvavo Vilniaus, Šiaulių, Biržų ir Kauno miestų šauliai, kurie iškovojo prizines vietas visose amžiaus grupėse ir rungtyse.
Sveikiname Vidos Zvicevičienės ir Virginijos Karandienės auklėtinius pistoleto rungtyse:

Karol Belevič, iškovojusį sidabro medalį PP-40 pratime, sidabro medalį MKG-30 apvalaus taikinio pratime ir bronzos medalį MKG-30 greitošaudos pratime bei bendros įskaitos II vietą.

Emiliją Miliajevaitę, iškovojusią sidabro medalį MKG-30 apvalaus taikinio pratime;

Emiliją Suchalet, iškovojusią sidabro medalį MKG-30 apvalaus taikinio pratime ir užėmusią 5 vietą PP-40 pratime;

Titą Pajarską, iškovojusį bronzos medalį PP-40 pratime ir užėmusį 4 vietą MKG-30 greitošaudos pratime;

Tomą Rakutį, iškovojusį bronzos medalį MKG-30 apvalaus taikinio pratime;

Nikitą Tarasenko, užėmusį 4 vietą MKG-30 apvalaus taikinio pratime;

Elą Polivodą, užėmusią 6 vietą MKG-30 apvalaus taikinio pratime;

Vaidą Trakimaitę, iškovojusią sidabro medalį PP-40 pratime;

Gaivilę Makarevičiūtę, užėmusią 5 vietą PP-40 pratime.

Sveikiname Miroslav Leščevski, Manto Bako ir Dalės Drevinskienės auklėtinius šautuvo rungtyse:

Mykolą Osencovą, iškovojusį aukso medalį MKG 3X10 pratime, bronzos medalį MKG-30 pratime gulomis, bendros įskaitos II vietą ir 6 vietą PŠ-40 pratime;

Otto Janulin, iškovojusį aukso medalį PŠ-40 pratime;

Orestą Plekavičių, iškovojusį sidabro medalį MKG 3x10 pratime, bronzos medalį PŠ-40 pratime, bendros įskaitos I vietą;

Deividą Dryžą, iškovojusį sidabro medalį PŠ-40 pratime;

Gabrielę Lukašavičiūtę, iškovojusią aukso medalį PŠ-40 pratime;

Vakarę Mikalauskaitę, iškovojusią bronzos medalį PŠ-40 pratime;

Agnę Urbonaitę, iškovojusią sidabro medalį MKG 3x10 pratime, bronzos medalį MKG-30 pratime gulomis, bendros įskaitos II vietą, 6 vietą PŠ-40 pratime;

Valerija Duščenko, iškovojusią sidabro medalį MKG-30 pratime gulomis ir 5 vietą MKG 3x10 pratime;

Matą Medišauską, iškovojusį sidabro medalį PŠ-40 pratime;

Laurą Viederytę, iškovojusią sidabro medalį PŠ-40 pratime;

Evaldą Prunskų, iškovojusį aukso medalį PŠ-40 pratime;

Mantą Strelčiliną, užėmusį 4 vietą PŠ-40 pratime;

Kasparą Bajorą, užėmusį 5 vietą PŠ-40 pratime.
 Varžybų rezultatai

2020-03-09 13:27

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt